Masumlar Apartmanı final mi yapıyor, devam mı edecek derken yanıt oyuncudan geldi!

[ad_1]

TRT1 ekranlarında ikinci sezonuyla Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı, ilk yayınlandığı günlerde büyük bir heyecan yaşatmıştı. Evlerinden çıkmayan, temizlik takıntılı ve apartmandaki bir daireyi çöple dolduran Gülben ve Safiye isimli iki kız kardeş ile onlar kadar olmasa da yine travmatik kişilikli kardeşleri Han ve Neriman’ın hikayesi, izleyicini şoke eden görüntülerle ekrana gelmişti.

Bu hikayenin gerçek bir hayat hikayesinden alıntılanıyor olması, diziyi daha da ilginç kılıyordu. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun danışanlarının başından geçen hikayeleri derlediği kitabından alıntılanmakta Masumlar Apartmanı dizisi. Bu yönüyle de herkesi sarsan bir şekilde ekrana gelmeye başlamıştı.

Masumlar Apartmanı 2. sezonuyla ekranlarda. Ancak ilk sezondaki ilgiyi kaybettiği de bir gerçek. Gün birinciliğini ilk yıl neredeyse kimseye bırakmayan dizi, bu sezon ilk 10’a girmekte bile zorlanmaya başladı.

Giderek kan kaybeden dizinin 3. sezonda da devam etme ihtimali pek görünmese de izleyicisi için merak konusu olmuştu. Başrollerinde Ezgi Mola, Merve Dizdar, Birkan Sokullu’nun rol aldıkları dizi ile ilgili konu, bir oyuncunun yaptığı açıklama ile net şekilde anlaşılmış oldu!

Dizide Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel, aynı zamanda Fox TV’de yayınlanan Maske Kimsin Sen isimli programda da sunuculuk yapmıştı. Final yapan programla da adından söz ettiren Tansel Öngel, finalde neler olacağı ile ilgili soruya verdiği yanıtla finali olacağını da ortaya koymuş oldu!

Finalde ne olacağını kendisinin de bilmediğini anlatan Tansel Öngel, bu sözlerinin ardından “Yazarlarımız, yapımcımız biliyor. Ben önümdeki senaryoyu biliyorum, gelecek salıyı biliyorum. Çok güzel gidiyor” diye konuştu. Oyuncunun bu söylemi de “Masumlar Apartmanı devam mı, final mi?” sorularına yanıt oldu. Öngel, Masumlar Apartmanı’nın kendi kariyerinde bir eşik olduğunu da belirtti.

İlk sezonda 13’lü reytinglere kadar çıkan dizi, trajik hikayesiyle de herkesi kalbinden yakalamıştı. Fakat ikinci sezonda kan kaybetti ve son haftalarda 4’lü reytinglere kadar geriledi. Yaşanan durum, ciddi bir izleyici kaybının da olduğunu ortaya koymakta. Bu nedenle TRT1’in diziyi daha fazla uzatarak 3. sezonda devam etmesi beklenmiyor…

[ad_2]

Kaynak