Masumlar Apartmanı dizisi ile sıçrama yapan Tansel Öngel, final gerçeğini ilk açıklayan kişi oldu!


Masumlar Apartmanı dizisinde Naci karakterini canlandıran Tansel Öngel, sezon sonunda final yapması beklenen projeden sonraki dönem için planlarını yapmaya başladı.

TRT1 ekranında Salı akşamları yayınlanan Masumlar Apartmanı, eski reytinglerini elde edemiyor ama yine de ortalamanın üzerinde oranlar alarak kemik bir izleyici kitlesi tarafından yakından takip ediliyor. Dizide Naci olarak izlediğimiz Tansel Öngel de etkili performansı ile göz dolduran isimler arasında bulunuyor.

Geçtiğimiz aylarda Maske Kimsin Sen isimli yarışma programını da sunan ve sunuculuk konusunda da iyi işler yapabileceğini gösteren Tansel Öngel, yeni projelerle de adından söz ettirecek. Sezon sonunda Masumlar Apartmanı dizisinin final yapması büyük ihtimal olarak değerlendiriliyordu. Tansel Öngel, röportajında finali ilk kez net bir şekilde ifade etti.

Masumlar Apartmanı’nın finale doğru yaklaştığını ilk kez açıklayan Tansel Öngel, böylelikle üçüncü sezonun olmayacağını net bir şekilde ifade etmiş oldu. Finalde ne olacağını kendisinin de bilmediğini anlatan Tansel Öngel, “Yazarlarımız, yapımcımız biliyor. Ben önümdeki senaryoyu biliyorum, gelecek salıyı biliyorum. Çok güzel gidiyor” ifadelerini kullandı.

Masumlar Apartmanı dizisiyle çok iyi bir çıkış yakalayan Tansel Öngel, son dönemin en çok konuşulan isimlerinden birisi haline geldi. Beğenenlere teşekkür eden oyuncu, samimiyetini ilettiğini ve Masumlar Apartmanı dizisinin kendi kariyeri için bir eşik olduğunu da kabul etti.

Merve Dizdar, Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Melisa Şenolsun, Aslıhan Gürbüz gibi önemli isimlerin iki sezondur başarılı performanslar sergilediği dizi, ilk sezonunda milyonların hayranlığını kazandı.

13’lü reytinglere kadar çıktığı ilk sezonda Salı akşamlarının en çok izlenen yapımı olan ve trajik hikayesiyle de herkesi kalbinden yaralayan Masumlar Apartmanı, ikinci sezona da etkili başladı. Ancak izleyicisini yavaş yavaş kaybeden dizi, son haftalarda 4’lü reytinglere kadar geriledi.

Dizinin bir dönem 13’lü reytingler aldığı gerçeği göz önüne alınır ise, şimdi geldiği noktada büyük bir izleyici kaybı yaşadığı gerçeğini görebilirsiniz.

TRT1’den yapılan duyuruda ise dizide son 4 bölümün kaldığı bildirildi. Bu açıklama ile birlikte Masumlar Apartmanı’nın 71. bölümü ile birlikte 17 Mayıs Salı günü son kez ekrana geleceği kesinleşti.Kaynak