Gülümse Kaderine dizisi, Bahar Şahin’e Zalim İstanbul’daki fırsatı bir kez daha sundu!


Ünlü oyuncu Bahar Şahin, 27 Nisan Çarşamba akşamından itibaren yeni dizisi Gülümse Kaderine ile hayranlarının karşısına çıkacak. Sude Zülal Güler’in de başrolünde yer aldığı dizide, Mine Tugay’ı da etkili bir rolde izleyeceksiniz.

Zalim İstanbul dizisi 2020 yılının Haziran ayında final yaptı ama hala diziyi çok iyi hatırlayan geniş bir izleyici kitlesi var. Bu dizi sayesinde hem Bahar Şahin hem de Berker Güven bir hayli öne çıkmıştı. İki oyuncu da şimdi çok etkili yapımlarda başrolde yer alıyor. Zalim İstanbul’da Nedim olarak izlediğimiz Berker Güven’i, bu sezon Kanal D’de yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisinde izleyebilirsiniz.

Mine Tugay ile Bahar Şahin ikilisi de Zalim İstanbul’dan sonra uzun süre televizyon ekranında yer almadı. İkili yeniden aynı projede sete çıktı ve yine bir güçlü dram hikayesi izleyeceksiniz. Bahar Şahin, Zalim İstanbul’da canlandırdığı Ceren karakteri ile geniş bir izleyici grubunu derinden etkiledi.

1997 yılında Ankara’da dünyaya gelen genç oyuncu, dram performansı ile milyonların hem kalbine hem de aklına girmeyi başardı. Oyuncunun dram performansındaki bu üstün başarısı şimdi de Gülümse Kaderine ile yeniden ekranda yer alacak.

Fragmanlara yansıyan görüntüler, Bahar Şahin’in yeni bir gözyaşı ve güçlü dram hikayesiyle şov yapacağını gösteriyor. Yetimhanede büyüyen iki genç kızın hayata atılmasının hikayesi olarak izleyicilerin dikkatini çeken Gülümse Kaderine, trajik olayları ve günümüz gerçeklerini de içine alan hikayesiyle yine milyonları etkileyecek.

Bahar Şahin de bu dizi ile birlikte yeniden Zalim İstanbul’da olduğu gibi, televizyon ekranında gözyaşı ve güçlü dram sahneleri ile milyonları kendisine hayran bırakacak gibi gözüküyor.

Burak Sergen, Doğan Bayraktar, Yalçın Hafızoğlu, Erkan Meriç, Aslı Sümen, Ertuğrul Postoğlu, Ahu Sungur, Müge Su Şahin, Sevinç Kumaş, Nazan Diper, Aslı Samat, Ülkü Hilal Çiftçi, Bade Arazlı ve Duygu Arda gibi oyuncuların da kadrosunda yer aldığı dizinin hikayesini Burcu Över yazıyor.

Aytaç Çiçek’in yönetmenliğini yaptığı dizinin hikayesi şöyle:

Eda ve Yaren Bursa’da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak doktor olmak istemektedir.

Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir. İkisi de on sekiz yaşını doldurdukları için artık kendi hayatlarını kurmak isterken, iki kızın kaderi gittikleri bir ev partisinden sonra trajik bir şekilde tamamen değişecektir…

Yaren kendisinden saklanan geçmişinin sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarken, Eda bu yolculukta bütün krizleri fırsata çevirmeye başlar… Hayatın onlara borçlu olduğunu düşünüyor… Ve bu borcun karşılığı iyi talihle ödenmezse, Eda söke söke tahsilatı yapmaya kararlı…Kaynak