Kulislerde Can Yaman’ın partneri için öyle bir söylenti var ki gerçekleşirse yer yerinden oynar!

[ad_1]

Televizyongazetesi.com/Detay – Oyunculuk kariyerini bir yıldan uzun süredir İtalya’da sürdüren Can Yaman’ın yurt dışındaki başarısı dillere destan. Yakışıklı oyuncu çok yakında Türkiye’ye gelecek ve Disney Plus için çekilecek El Turco dizisinin setine çıkacak. Bu dizi için Can Yaman’ın partneri olacak isim için kulislerde bomba bir isim dolaşıyor.

Can Yaman, çok uzun zamandır İtalya’nın en ünlü oyuncularından birine dönüşmüş durumda. Başarılı oyuncu bugüne kadar orada bir dizide ve birçok reklam filminde oynadı. İtalya’ya yerleşmesine sebep olan projesi Sandokan ise sürekli ertelendi.

Yakışıklı oyuncu kısa süre önce, 14 Haziran’da Türkiye’deki yayınına başlayacak olan Disney Plus’la anlaştı. Yaman, Ay Yapım tarafından çekilecek El Turco isimli dizide başrol oynayacak. Anlaşma yapılalı uzun süre geçmesine rağmen Can Yaman’nın kadın partneri konusunda hala bir açıklama yapılmadı.

Ancak ortaya atılan bir iddia bomba etkisi yarattı. Bu iddiaya göre kulislerde Cam Yaman’ın partneri için Hande Erçel’in adı geçiyor. Sen Çal Kapımı dizisinin dünyadaki başarısının ardından kariyerinin zirvesine çıkan Hande Erçel’in Disney Plus’la anlaşma yaptığı uzun süre önce ortaya çıkmıştı. Ancak projesinin ne olacağı hala belirlenmemişti.

Dolayısıyla Can Yaman’ın partneri olarak Hande Erçel’in oynaması olası. Eğer bu iddia gerçekleşirse her ikisi de dünyada büyük başarı elde eden iki oyuncunun çok başarılı bir yapıma imza atacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Bu arada El Turco dizisinde Can Yaman’a dünyaca ünlü bir kadın oyuncunun daha eşlik edeceği çok uzun süredir konuşuluyor. Her seferinde bu ismin kısa süre sonra açıklanacağı söylenmesine rağmen hala bir açıklama gelmedi.

Yönetmenliğini bugüne kadar Ezel, Babil, Karadayı gibi başarılı dizilere imzasını atan Uluç Bayraktar’ın üstleneceği El Turco dizisi Osmanlı’nın Viyana Kuşatması zamanında geçecek. Dizi, tarihçi ve yazar Orhan Yeniaras’ın El Turco isimli romanından uyarlanacak. Kitap, Osmanlı’nın IV. Mehmed devrinde gerçekleşen Viyana Kuşatması’nın bilinmeyenlerini anlatıyor.

[ad_2]

Kaynak