Aziz Dizisi Geri Adım Attı! Dilruba İle Damla Sönmez Ayrılığı Sonrası Efnan da Geri Çekildi! Aşk Bitti!  


Show TV’nin sezona iddialı başlayan dizisi Aziz son dönemde ciddi bir reyting kabı ile yara almış ve senaryosu ile de yoğun eleştiri yağmuruna tutulmuştu…

Show TV’nin sezona iddialı başlayan dizisi Aziz son dönemde ciddi bir reyting kabı ile yara almış ve senaryosu ile de yoğun eleştiri yağmuruna tutulmuştu…

Yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği Aziz’in yeni bölümün tanıtımı ile eleştirilerin adrese tam olarak ulaştığı anlaşıldı.

Gözden kaçırmayın“Disney Plus Bir Hayal Kırıklığı” Dediler! Hangi Ünlü İsimler Üzülecek? Neler Oluyor Ve Neler Olacak?

Bir dönem dizisi olarak başlayan ve Murat Yıldırım hayranları ile Damla Sönmez’in hayranlarını da hedef alan dizi, ilerleyen bölümlerde önce Damla Sözmez’in başrol oyuncusu olarak can verdiği Dilruba karakterini ikinci plana atarak tepki toplamış sonrasında ise, Aziz Efnan aşkı ile tam bir youn aşk diyalogları ile tabiri yerinde ise baymaya başlamış ve bir dönem dizisi olmaktan tamamen kopmuştu.

Aziz'den Efnan'a; “Ben seni hiçbir zaman bırakmayacağım” - TvDunyasii - TvDunyasii

Dizi, televizyon tarihinde bir ilke imza atarak, Damla Sönmez’i hikayeden çıkartma haberi ile oyuncunun hayranları tarafından sevinçle karşılanmıştı. Zira Damla Sönmez hayranları hem oyuncuyu ikinci plana atan senaristlere kızgın hem de kazvetli ve çok sıradan repliklerle bir aşk hikayesine dönüşen diziyi izlemekten yorgun düşmüştü.

Damla Sönmez ayrılığı ile ciddi bir reyting kaybına uğrayacağı açıkça görülen dizide, her ne kadar geç olsa da yaptıkları yanlışı anlasalar da Dilruba karakteri için artık geri adım atamayacak senaristler, bu hatalarını artık hikayeyi, tüm dizi izleyicilerini bayan aşk sarmalından kurtarmakta aramaya başlamışlar.

Son yayınlanan bölüm tanıtımında da anlaşılacağı üzere hikaye artık Aziz Efan aşkından kurtulacak gibi. Damla Sönmez hatasını telafi eder mi bilinme ancak dizinin biraz olsun hareket kazanacağı ve bir dönem dizisi olmayı en azından hedeflediği, Aziz’in karşısına çıkan gizemli bir adam hiç beklenmedik teklifi ile görülüyor.

Aziz dizisinde yeni bir başlangıç, yeni bir dönem başlıyor! 1

Aziz kendisine sunulan bu görevi vatan aşkıyla kabul ederken birçok şeyi arkasında bırakmak zorunda kalıyor.

Zaten son iki bölümde de seçim telaşına giren hikaye, biraz olsun tarihe yada aşktan başka bir şeye bulaşıp, orjinal bir hikayeye doğru ilerleyecek gibi.

Bakalım, ama en azından Dilruba sonrası Efnan’ın da artık ortalarda sadece aşk perisi kıvamında gezmeyeceği anlaşıldı.

Aziz dizisinde yeni bir başlangıç, yeni bir dönem başlıyor!Kaynak