Kızılcık Şerbeti dizisiyle yeniden parlayan Müjde Uzman aklın yolunu gösterdi!


Bu sezona damgasını vuran dizilerden birisi de Kızılcık Şerbeti… Sıla Türkoğlu ile Doğukan Güngör ikilisinin başrolünde yer aldığı, Barış Kılıç ile Evrim Alasya’nın da çok iyi bir dizi çifti olarak uyum sağladığı proje başarılı şekilde devam ediyor.

Show TV ekranlarında bu sezonun iyi çıkış yapan projelerinden olan Kızılcık Şerbeti’ne katılan isimlerden birisi de Müjde Uzman oldu. Uzun süredir ortalarda görünmeyen oyuncu, dizi hayranları ile yeniden buluştu. Alev karakterini canlandıran oyuncunun güçlü bir dram hikayesinin içinde gülümseten sahneleri, izleyicileri de çok memnun ediyor.

Alev karakteriyle çok iyi bütünleşen Müjde Uzman, mesleki anlamda kariyerinde yeniden popülerlik yaşadığı bir dönemin içinde bulunuyor. 2009 yılından bu yana birçok dizi ve sinema filminde yer alan Müjde Uzman’ı birçok izleyici Kızılcık Şerbeti dizisindeki rolüyle unutmayacaktır.

Ünlü oyuncu, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta yaşanan iki büyük deprem felaketiyle ilgili yaptığı bir paylaşımla dikkatleri çekti. 35 binden fazla kişinin öldüğü, 100 binin üzerinde yaralının bulunduğu ve milyonlarca insanın da hayatlarının tamamen değiştiği günlerden geçiyoruz.

Halen enkaz altında birçok insanın varlığı da yürekleri yakıyor. Müjde Uzman ise bu gelinen noktaya isyan ederek, aklın yolunu şu sözlerle ortaya koydu:

“Baştan zaten yeni icat olmayan önlemler alınsaydı.. Hadi alınmadı, defalarca yaşanan acılar ve ödenen bedellerden sonra toplanan paralar, ders alınıp, bu önlemlere, sağlam malzemeye, denetime, akılla, bilimle, çoktan harcanmış olsaydı bunca ölüm, acı olmasaydı.. Daha doğru değil miydi?”

Doğru söze ne denir ki…Kaynak