Kıvanç Tatlıtuğ’u hayranlarına kavuşturan Yakamoz S-235’in kamera arkası görüntüleri heyecan yarattı!

[ad_1]

Televizyongazetesi.com/Detay – Kıvanç Tatlıtuğ’u yıllar sonra hayranlarına kavuşturan Yakamoz S-235 isimli dizi Netflix’te yayına gireli bir ay oldu. İzleyiciler tarafından olumlu yorumlar alan diziden gelen eğlenceli kamera arkası görüntüsü büyük heyecan yarattı.

Kıvanç Tatlıtuğ ile Özge Özpirinçci’nin başrollerinde oynadıkları dizi, geçtiğimiz yıl Nisan-Mayıs aylarında çekilmişti. İki oyuncunun hayranları da bu diziyi büyük bir merakla bekliyorlardı. Sonunda Netflix’in yayın tarihini açıklamasıyla nefesler tutuldu ve hafta içinde dizi yayına girdi.

Yakamoz S-235 dizisi gösterime girdikten sonra sosyal medyada hızla gündem maddesi oldu. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ en çok konuşulan oyuncuydu. Tatlıtuğ’un dizideki performansı herkes tarafından çok beğenilmişti.

Aksiyon sahnelerinin bol olduğu Yakamoz S-235 dizisinin kamera arkası görüntülerinden biri sosyal medyada paylaşıldı. Kıvanç Tatlıtuğ ve Ertan Saban’ın olduğu sahnede, iki oyuncu denizaltında sıkı bir dövüş içine giriyorlar. Sahnenin provasında Ertan Saban’ın çok eğlendiği de dikkatlerden kaçmıyor.

Belçika yapımı Into The Night ile aynı konu üzerinden hareket edilerek çekilen Yakamoz S-245’te, güneşte yaşanan patlamalar sonucunda dünyada pek çok insanın ölmesi ve o anlarda denizaltında olan kişilerin kurtularak diğer yaşayanları ararken başlarına gelenler konu ediliyor.

Yakamoz S-245’in hikayesi şöyle:

Bilimsel araştırma yapmak üzere küçük bir denizaltıyla suyun altına inen Arman ve arkadaşları, 15 saat sonra suyun üzerine çıktıklarında bambaşka bir dünyayla karşılaşıyor. Dünyada öyle büyük bir felaket olmuştur ki güneş doğduğu an herkes ölmektedir. Üstelik dünyadaki tüm elektronikler de bozulmuştur. Arman ve ekibinin yeniden suyun dibine inmekten başka bir çaresi yoktur.

[ad_2]

Kaynak