Kerem Bürsin her an bombayı patlatabilir! Dünyaca ünlü oyuncuyla birlikte proje gündemde!


Televizyongazetesi.com/Detay – Son günlerde Kerem Bürsin fırtınası esiyor. Özellikle İspanya ziyaretleri sonrasında bu ülkede çok büyük hayran kitlesi edinen yakışıklı oyuncu hayatının fırsatını da yakalamış görünüyor.

Sen Çal Kapımı dizisinin yurt dışındaki başarısının ardından bir dünya starına dönüşen Kerem Bürsin, özellikle arka arkaya yaptığı iki İspanya seyahatiyle gündeme geldi. İlk seyahatini Malaga Film Festivali’ne katılmak üzere yapan yakışıklı oyuncu burada çok büyük bir ilgiyle karşılandı, İspanyol basınında büyük yer aldı.

İlk seyahatinde dünyaca ünlü İspanyol oyuncu Antonio Banderas’la tanışma fırsatı edinen başarılı oyuncu bu ülkeye ikinci yolculuğunu da bizzat Banderas’ın daveti üzerine yaptı. Kerem Bürsin, Banderas’ın özel davetine VIP misafir olarak katılarak Paskalya kutlamalarını izledi. İşte bu tanışma Kerem Bürsin’e çok büyük bir fırsatın kapısını açmış gibi görünüyor.

Gazeteci Ömür Sabuncuoğlu’nun gelirini kız çocuklarının eğitimine bağışlayacağı kitabı Sizin Öykünüz’ün tanıtım etkinliğine katıldı. Bürsin burada gazetecilere açıklama da yaptı. Özellikle Antonio Banderas’la tanışmasını anlatan Bürsin, “Antonio Banderas ile dost olduk usta bir oyuncu ile bir araya gelebilmek, birtakım şeyler paylaşabilmek bir şeyler dinlemek, çok değerli” dedi.

Kerem Bürsin ardından gelen “Beraber bir proje gelir mi?” sorusuna ise “Konuştuk projeye bakar, iki taraf da istekli gibi” diye cevap verdi. Yakışıklı oyuncu biri İspanya’da olmak üzere birkaç projeyle görüştüğünü ancak hangisinin daha önce gerçekleşeceğini henüz bilmediğini de sözlerine ekledi.

Kerem Bürsin, gazeteci Ömür Sabuncuoğlu’nun Sizin Öykünüz isimli kitabına çocukluğuyla ilgili itiraflarda bulunmuştu. Bürsin, ABD’de yaşadığı dönemde isminin anlaşılamamasının kendisinde bir dönem bunalıma yol açtığını itiraf etmişti. Kerem Bürsin o yıllarda ismi nedeniyle kendini dışlanmış hissetmiş. Ancak babasından isminin, Nazım Hikmet’in Kerem Gibi Olmak şiirinden geldiğini öğrenince bu fikri değişmiş. Yakışıklı oyuncu böylece adıyla barışmış. Kerem Bürsin’in Magazin Kuryesi’ne verdiği röportajın tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.Kaynak