Kefaret’in Nil’i Ege Kökenli bu yazın bomba dizilerinden biriyle anlaştı!


TelevizyonGazetesi.com / Detay –Son dönemin başarılı oyuncularından Ege Kökenli, en son Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılmıştı. Kefaret’ten bu yana bir projede yer almayan Kökenli, bu yazın iddialı işlerinden biri olan Duy Beni dizisi ile anlaştı.

Güneşin Kızları dizisindeki Melisa karakteri ile de büyük popülerlik kazanan ünlü oyuncu Ege Kökenli hayranlarının karşısına en son Kefaret isimli Fox TV dizisindeki Nil karakteri ile çıkmıştı. Kökenli Kefaret’ten sonra Menajerimi Ara dizisine konuk oyuncu olarak katılmış ve bir bölümde kendisini canlandırmıştı.

Başarılı oyuncu setlere verdiği araya Star TV’nin yeni dizisi Duy Beni ile son veriyor. Ege Kökenli’nin, önümüzdeki günlerde yayınlanmaya başlayacak Duy Beni isimli dizinin oyuncu kadrosuna dahil olduğu öğrenildi.

Benim Adım Melek’le adını duyuran Rabia Soytürk ile en son Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin kadrosunda yer alan Caner Topçu’nun başrollerinde yer aldığı dizide Ege Kökenli’nin canlandıracağı rol ile ilgili bilgi paylaşılmadı. Daha yeni sete çıkan dizinin önümüzdeki günlerde ekrana gelmesi bekleniyor.

Usta oyuncular Berk Hakman, Durul Bazan ve Murat Daltaban’ın da oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi zengin bir okulda parlak gençlerin arasında yaşanan zorbalıkları anlatıyor. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Duy Beni’nin yönetmenliğini Ali Balcı üstlenirken senaryosu ise Makbule Kosif tarafından kaleme alınıyor.

Dizide ayrıca Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız yer alıyor.Kaynak