Kardeşlerim, muhteşem bir sezon finaline imza attı!

[ad_1]

ATV’nin cumartesi akşamları izleyiciyle buluşan dizisi Kardeşlerim, ikinci sezonu da tamamladı. Cumartesi akşamı yayınlanan bölümüyle yaz tatiline giren dizi unutulmaz bir sezon finaline imza attı.

ATV’nin önümüzdeki kış üçüncü sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan başarılı dizisi cumartesi akşamı yayınlanan 56. bölümüyle sezona veda etti. Kardeşlerim muhteşem bir sezon finaline imza attı. Dizi ortalamanın üstünde aldığı reyting puanlarıyla tüm izleyicilerde birinci, AB ve ABC1’de de ikinci oldu.

Kardeşlerim sadece reytingleriyle değil hikayesiyle de güzel bir kapanışa imza attı. Görünüşe göre Eren kardeşlerim yıllardır süren sefaleti sona erdi ve nihayet muhteşem bir eve ve büyük miktarda paraya kavuştu. Dizinin kötü karakteri Akif ise karısı Nebahat tarafından sokağa atıldı.

Bu sezon finali Kardeşlerim izleyicilerini de çok mutlu etti. İki sezondur Eren kardeşlerin uğradıkları haksızlığa ve sefaletlerine şahit olan izleyici nihayet kötünün hak ettiğini bulmasından çok memnun oldu. Ancak izleyici sosyal medyada yaptıkları yorumlarda Eren kardeşlerin refah hayatının çok uzun sürmeyeceği konusunda hemfikir.

Üçüncü sezon için ağustos ayı sonunda yeniden sete çıkacak olan dizi geçtiğimiz günlerde çok önemli bir oyuncusunun ayrılığıyla sarsılmıştı. Dizinin çok önemli karakterlerinden biri olan Harika’yı canlandıran Gözde Türker, 52. bölümle ekibe veda etmişti.

Kardeşlerim dizisinin önümüzdeki sezon kadrosuna yeni oyuncuları katması bekleniyor. Bazı oyuncuların da ayrılacağı tahmin ediliyor. Yeni oyuncu ve hikayelerle Kardeşlerim dizisi yenilenmiş bir şekilde izleyici karşısına çıkmayı hedefliyor.

[ad_2]

Kaynak