Kardeşlerim dizisine kardeş geliyor, Bir Küçük Günışığı için üst üste önemli adımlar atıldı!


atv ekranında Cumartesi akşamları yayınlanan Kardeşlerim dizisi, milyonlarca izleyiciyi etkileyen bir yapım oldu. İkinci sezon finaline doğru ilerleyen dizinin, gelecek sezon da ekranda olacağını hatırlatalım.

Hem genç hem de tecrübeli isimlerin bir arada olduğu ama gençlerin daha çok konuşulduğu Kardeşlerim’in yapımcısı NGM Media, kardeş bir dizi hazırlığı içinde… Yine atv’de yayınlanacak olan Bir Küçük Günışığı isimli dizi de dram hikayesi üzerine kuruldu.

Kardeşlerim gibi ses getirmesi amaçlanan Bir Küçük Günışığı dizisinin başrol kadın oyuncusu olarak Seray Kaya ile anlaşma sağlanmıştı. Oyuncunun dizideki rol arkadaşının kim olacağı merak konusu oldu. Erkek başrol için görüşmeler devam ediyor.

Özgür Evren Heptürk’ün hikayesini yazdığı dizide Seray Kaya’yı Elif karakterinde izleyeceksiniz. Sezon başında Fox TV’nin çok iyi çıkış yapan Mahkum dizisinde başrolde yer alan Seray Kaya, geçen ay projeye karakterin hikayesi bittiği için veda etmişti. Tabii ki bu gelişme Mahkum dizisi hayranlarını hiç memnun etmedi ama genç oyuncu kısa sürede yeni projesini de buldu.

Bir Küçük Günışığı dizisinde de tecrübeli isimler ile gençler yan yana olacak. Bu noktada Şerif Sezer’in de diziye katılması, onun tecrübelerinden yararlanmak isteyecek olan genç oyuncular adına iyi bir fırsat olacak. Ümran karakterini canlandıracak olan Şerif Sezer, 1943 yılında Bursa’da dünyaya geldi ve bugüne kadar yaptıkları ile de Türk sinemasının en önemli oyuncularından birisi olarak tarihe geçti.

Şeref Sezer’i dizi hayranları en son Benim Adım Melek isimli yapımda Nefise karakterinde izlemişti. Ünlü oyuncu 2 yıllık bir aranın ardından Bir Küçük Günışığı isimli atv dizisiyle yeniden ekranlara dönüş yapacak.Kaynak