Kaderimin Oyunu projesinden memnun kalan Akın Akınözü hedeflerini büyüttü!

[ad_1]

Ünlü oyuncu Akın Akınözü, Hercai dizisindeki güçlü çıkışının ardından bu sezon Kaderimin Oyunu dizisiyle izleyicilerin karşısına çıktı. Yine etkili bir oyunculuk sergileyen Akın Akınözü, Öykü Karayel ile de çok iyi bir partnerlik süreci geçirdi.

Kaderimin Oyunu dizisi yaşanan reyting sorunları nedeniyle final yapacak. Son alınan karar bu ve ikinci sezonu olmayacağı için de birçok dizi hayranı hayal kırıklığına uğradı. Ancak sektör çok hareketli ve özellikle de Akın Akınözü hayranları oyuncunun çok yakında yeni bir projede yer almasına da kesin gözüyle bakıyor.

Netflix’in ardında Disney Plus’ın dizi sektörüne güçlü bir giriş yapması, ayrıca televizyon kanallarının da birçok proje siparişi vermesi nedeniyle oyuncular çok yoğun bir dönem yaşıyor.

Geçtiğimiz gün menajeri ile bir araya gelen Akın Akınözü için de yeni proje gündemde olabilir. Oyuncu, “Menajerimle bir değerlendirme yaptık. Sezon sonuna doğru geliyoruz artık. Öyle bir durum değerlendirmesi yaptık” diye konuştu.

Tatil planları da olduğunu belirten oyuncu, bir süre dinleneceğini de ifade etti. Oyuncu, “Yeni bir proje yok, söyleyebileceğim bir şey yok. Yoğun çalıştık, bir sezondur Kaderimin Oyunu projesini yapıyoruz. Güzel, temiz bir proje yaptık” diye konuştu.

Kaderimin Oyunu dizisinin içine sinen bir dizi olduğunu ve çok güzel bir ekiple çalıştığını anlatan Akın Akınözü, bir süre dinlenmesinin gerektiğini ve bunun bir sonraki projede daha iyi performans göstermek için önemli olduğunu hatırlattı. Ancak oyuncu, bazen de çok önemli bir proje geldiğinde dinlenmeden o projede yer alabileceğini belirtti.

Oyuncu, senaryo geldiği zaman kendisini tatmin ederse, o projede yer almayı tercih ettiğini ve herhangi bir rol veya tür kısıtlaması olmadığını anlattı. Dram projelerini sevdiğini ama komediyi denemediğini belirten Akın Akınözü, bir komedi rolünün nasıl olacağını bilemediğini vurguladı.

Televizyon ya da dijital proje olarak bir ayırımının olmadığını anlatan oyuncu, şimdiye kadar televizyonda yer aldığı hatırlattı ve “İnşallah bir dijital platformda da yer alırım. Katkı sağlayabileceğim bir hikaye olur. İnşallah bir gün tiyatro da yaparım. Gücümün yettiğinde her türlü platformda olmak isterim” açıklamasını yaptı.

23 bölümü tamamlanan Kaderimin Oyunu dizisinin 3 bölüm sonra yani 26. bölümde final yapması kararlaştırıldı. Böylece dizi 17 Haziran Cuma günü yayınlanacak final bölümü ile sona erecek.

[ad_2]

Kaynak