Kaan Urgancıoğlu bile tüyo peşinde! Sema Ergenekon’un senaryo tekniği herkesi merakta bıraktı!

[ad_1]

Kanal D ekranında yayınlanan Yargı dizisinin 34. bölümü ile birlikte sezon finali yapmasına 4 bölüm kaldı… 1 Mayıs pazar akşamı yeni bölümü yayınlanmayacak olan dizinin 31. yeni bölümünü 8 Mayıs Pazar akşamı izleyebileceksiniz. Bayram nedeniyle verilen bu ara izleyicilerin hoşuna gitmezken, Kanal D ise reytinglerin düşük gelmesi ihtimali nedeniyle birçok kanal gibi bayram döneminde dizinin yeni bölümünü yayınlamak istemedi.

Yargı dizisinin 29 Mayıs Pazar günü yayınlanacak olan sezon finali bölümüne kadar da hikayede neler olacağı çok merak ediliyor. 2 yıllık bir çabanın ürünü olan Yargı dizisinin senaryosu, Sema Ergenekon’un şaşırtmaları nedeniyle herkes tarafından çok merak ediliyor. Sonraki bölümlerde neler olacağı ile ilgili tüyoları oyuncular bile öğrenme çabası içinde… Hatta Sema Ergenekon’un eşi Uğur Aslan bile eşinden sonraki bölümlerde neler olacağını öğrenemediğini söylemişti.

Kaan Urgancıoğlu da dizinin hikayesindeki bilinmezlikler ve sürprizlere dikkatleri çekti. Ilgaz karakteri ile izlediğimiz oyuncu, Sema Ergenekon’un başarılı senaryo tekniğinin oyuncuları bile ne kadar çok etkilediğini şu sözlerle anlattı:

“Ben evde oturuyorum, düşünüyorum, senaryoyu bir daha okuyorum. Nereye gidebilir, ne olabilir diye… Bize de çok güzel ters köşe oluyor. Sağ olsun Sema hanım bizi de ters köşeden, ters köşeye sürüklüyor. O bizim için daha sürükleyici, merak unsurunun olması çok pozitif bir şey. Tabii dedikodu merakından bahsetmiyorum. Hayattaki pozitif meraktan bahsediyorum.”

Oyuncu, senaryo üzerinde düşünerek gelecek bölümlerde ne olacağına yönelik bir tüyo yakalamaya çalışıyor. Birçok izleyici gibi ünlü oyuncunun da senaryo üzerinde böyle çok düşünmesi, tahminler yapmaya çalışması dizinin ne kadar etkili bir hikayeye sahip olduğunu göstermesi bakımından çok anlamlı bir durum.

Hayatın nereye gideceği merakının insanları ayakta tutan şey olduğunu ve dizinin senaryosunun da böyle düşünülmesi gerektiğine vurgu yapan Kaan Urgancıoğlu, bu noktada senarist Sema Ergenekon’un çok başarılı bir iş çıkarttığını da anlatmış oldu.

Oyuncu, tüm kadronun Yargı’nın kadrosunda olmaktan memnun olduğunu da belirtti. Hem reytinglerde hem de sosyal medyada çok güçlü bir şekilde ilerleyen Yargı dizisinde başarının nedenlerinden birisi de Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu ikilisinin karakterlerinin çok iyi bir uyum yakalaması oldu.

Oyuncu, “Biz çok keyif alıyoruz birlikte çalışmakta. İnsanlar bizi yakıştırıyor geçen Pınar söylemiş. Hakikaten hoşumuza gidiyor. Zaten maksat buydu, bizim yakışmamızdı. Burada olmamızın, birlikte çalışmamızın maksadı da buydu” dedi.

[ad_2]

Kaynak