İlayda Alişan ve Burak Yörük başrolünde oynadığı Seversin dizisi bomba gibi bir kadroyla geliyor!

[ad_1]

Kanal D’de yayınlanacak, yapımcılığını Kanal D İç Yapımlar’ın üstlendiği “Seversin” dizisi 1 Haziran Çarşamba günü izleyicisi ile buluşacak. Yayınlanan tanıtımları ile daha şimdiden izleyicinin ilgisini çeken dizinin afişi de sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İlayda Alişan’ın Asya, Burak Yörük’ün de oyuncu Tolga Tuna karakterine hayat verdiği dizinin oyuncu kadrosunda Nergis Kumbasar, Zeynep Kankonde, Ceren Taşçı, Ozan Dağgez, Halil İbrahim Kurum, İlkin Tüfekçi, Ergül Miray Şahin, Hazal Benli, Atakan Yılmaz, Yiğit Dikmen, Ceren Yıldırım, Elif Çapkın, Yağmur Gurur ve Nihayet Şahin gibi isimler yer alıyor.

Romantik komedi dizisi olarak çekilen Kiralık Aşk’ta canlandırdığı Neriman İplikçi karakteriyle gönülleri fetheden Nergis Kumbasar’ın Tolga karakterinin annesini oynadığı dizide geçtiğimiz haftalarda final yapan Aşk, Mantık, İntikam dizisinde Burcu Özberk’in annesi Menekşe karakterini canlandıran Zeynep Kankonde de oynuyor.

Bu ikili her ne kadar yardımcı karakter olarak dizide yer alsalar da usta oyunculukları ve son dönemlerde gösterdikleri performanslarıyla diziye renk katacaklardır.

Eğlenceli hikayesi ile tanıtım videolarıyla birlikte dikkat çeken Seversin dizisinin genel hikayesi şöyle;

Tolga şöhretinin zirvesinde ama tatminsiz genç bir aktör, Asya ise üniversitede okuma hayalleri kuran ve AVM’de çalışan bir tezgahtardır. Hayata siyah ve beyaz kadar farklı bakan bu iki gencin yolları, tesadüfler sonucu kesişince adeta iki farklı dünya birbiriyle çarpışır. Asya bir anda kendini hiç meraklısı olmadığı bir hayatın içinde bulurken, genç kızların sevgilisi Tolga’da Asya’yı hafife almanın bedelini ağır ödeyecektir.

Seversin dizisi 1 Haziran Çarşamba 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

[ad_2]

Kaynak