Atv’nin sevilen dizisi Kardeşlerim’in yapımcısından yeni bir dizi geliyor!


ATV’nin ikinci sezonunu da başarıyla tamamlamaya hazırlanan dizisi Kardeşlerim’in oyuncu kadrosunun büyük çoğunluğu genç isimlerden oluşuyor. Başrollerinde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı sevilen dizinin yapımcılığını NG Medya üstleniyor.

Son dönemde Sefirin Kızı’nın ardından Kardeşlerim, Hayaller ve Hayatlar ile son olarak haziran ayında ekrana veda etmeye hazırlanan “Kaderimin Oyunu” dizilerine imza atan NGM yeni bir projeye üzerinde çalışıyor.

Yönetmenliğini Güllerin Savaşı, Baba Candır, Sen Anlat Karadeniz, Bride of Beirut, Sefirin Kızı, Aşk Taktikleri, Kaderimin Oyunu ile Hayaller ve Hayatlar gibi başarılı projelere imza atan Emre Kabakuşak’ın yöneteceği dizinin adı “Bir Küçük Günışığı” olacak.

Etkili bir kadın hikâyesi üzerine kurgulanan dizi Atv ekranında yer alacak. Cast çalışmaları sonrasında temmuz ayı sonunda sete çıkılması planlanan dizinin eylül ayında yayınlanması planlanıyor. “Bir Küçük Günışığı” dizisinin senaryosunu ise Özgür Evren Heptürk yazıyor. Dizinin oyuncu seçimi sürüyor.

Uzun süredir sektörden ayrı kalan senarist Özgür Evren Heptürk, Yüzleşme ve Karadağlar gibi uzun soluklu projelerde yer almıştı.Kaynak