Gülse Birsel Sonrası Gonca Vuslateri’ne Neler Oluyor? Yalan Dünya’nın Vasfiye Teyzesi Duyana Şok Geçirtti! Hangi Kanalda

[ad_1]

Ekranlarda Gülse Birsel’in Yalan Dünya’sı ile şöhrete kavuşan Gonca Vuslateri, öyle bir yerde görüldü ki, duyanlar, görenler şaştı kaldı…

Ekranlarda Gülse Birsel’in Yalan Dünya’sı ile şöhrete kavuşan Gonca Vuslateri, öyle bir yerde görüldü ki, duyanlar, görenler şaştı kaldı…

Televizyon ekranlarında aslında ilk olarak 1998’de Ruhsar dizisi ile yer alan başarılı oyuncu Gonca Vuslateri, Gülse Birsel’in bir döneme damga vuran dizilerinden Yalan Dünya ile ciddi bir şöhrete kavuşmuştu.

Yalan Dünya'ya yeni bir isim daha katıldı

Canlandırdığı rollerden de, o dönemlerdeki sosyal medya paylaşımlarından da asi ve muhalif bir kişilik sergileyen, bu duruşu ile tanınıp sevilen oyuncu, hatta 2013 Gezi Direnişi sırasında da en ön saflarda yer alan isimlerden de birisi olmuştu.

Aynı dönemlerde yayınlanan Yalan Dünya dizisinde gerek Vasfiye Teyze karakteri ile gerekse Eylem karakteri ile adeta iki tane efsane ve fenomen yaratmayı başaran Gonca Vuslateri, bu dönemde geniş bir kesimin kalbine taht kurmuştu.

Ancak hem dizinin hem gönüllerin hem de o dönemlerde yaşadıkları ve beyanları ile televizyon dünyasının asi muhalif kızı Gonca Vuslateri’ne son dönemde birşeyler olmuştu.

Gözden kaçırmayın

Alparslan Büyük Selçuklu’da sarsıcı iddia! Akça Hatun, Fahriye Evcen sezon finalinde ayrılıyor!

Alparslan Büyük Selçuklu’da sarsıcı iddia! Akça Hatun, Fahriye Evcen sezon finalinde ayrılıyor!

Ünlüler ve Gezi Parkı: Gonca Vuslateri

Söylemleri değişen, güncel konularda pasif duruma geçen Gonca Vuslateri, son olarak da kendisine ciddi bir şöhret kazandıran Gülse Birsel’e bile laf etmekten, onu eleştirmekten geri durmamış hatta kendisine düşük ücret verdiğini dile getirip emek sömürücülüğü ile gündeme gelmesine sebep olmuştu.

Bu dönemde hem halktan hem de sanat camiasından ciddi tepki alan Vuslateri, son zamanlarda ekranlarda görülmemesi, herhangi bir projede yer edinemediği için gündeme gelmeye çalışmakla değerlendirilmişti.

Ancak tüm bunlardan sonra insanların Gonca Vuslateri ile ilgili en çok şaşırdığı şey ise yetenekli oyuncunun kendi çizgisi ile çelişen şekilde ve beklenenin tam aksine türkücü İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show’da görülmesi oldu.

Söz sanatçılarda: Kendisini kibarlığa davet ediyoruz - Hayat Haberleri - Radikal

Gelecek bölümün tanıtımının yapıldığı programda görülen Gonca Vuslateri’nin söylediği şarkılar ve tutumu sosyal medyadan da yoğun bir eleştiri alarak tartışıldı.

Program tanıtımını görenler gözlerine inanamayıp, tekrar tekrar tanıtımı izledi.

Ne diyeli, bir zamanların muhalif Vasfiye Teyze’sini ve asi Eylem’ini de çok ama çok özledik.

[ad_2]

Kaynak