Gülcemal dizisi yeni fragmanını görenler, ‘Murat Ünalmış bomba gibi dönüyor’ diyor


Yapımını MF Yapım’ın, yönetmenliğini deneyimli isim Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Eda Tezcan Çalışkan’ın kaleme aldığı “Gülcemal” dizisinin yeni tanıtımı izleyiciyle buluştu. Dizinin yeni fragmanını izleyenler Murat Ünalmış’ın bir kez daha çok güçlü bir karakter ile ekranda yer alacağının işaretlerini verdi.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde unutulmaz karakterlerden Demir Yaman karakterini canlandıran Murat Ünalmış yine çok etkileyici bir performansa imzasını atmıştı. Ünlü oyuncunun, bir intikam ve aşk hikayesi olarak tasarlanan Gülcemal dizisindeki performansına da herkes şaşıracak. Fragmanlara bile yansıyan görüntülerde Murat Ünalmış karizmasını yine konuşturuyor.

Murat Ünalmış ve Melis Sezen’i bir araya getiren dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

İlk tanıtımıyla beğenilen dizi Gülcemal’den yeni bir tanıtım daha geldi. Sosyal medyada şimdiden çok konuşulan dizi; annesinin küçükken terk edip karanlık bir canavara dönüştürdüğü Gülcemal (Murat Ünalmış) ile güzeller güzeli Deva’nın (Melis Sezen) nefretle başlayıp giderek ateş, tutku ve fırtınanın girdabına savrulan aşkını konu alıyor.

Gülcemal dizisi yeni fragmanını görenler, 'Murat Ünalmış bomba gibi dönüyor' diyor 7

Gülcemal’in annesiyle olan savaşında, hiç hesapta olmayan aşk mı yoksa yıllardır güttüğü kin mi galip gelecektir? Bedellerle dolu bu yolda Gülcemal, gaddar bir avcıyken açık bir ava mı dönüşecektir? Peki Deva? Nihayet teslim olduğunda, anlayacak mıdır bu aşkın imkansız olduğunu?

İzleyiciyle buluşmak için gün sayan “Gülcemal”, çok yakında FOX’ta.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİRKaynak