Aşk 101, Pera Palas’ta Gece Yarısı ve Kulüp gibi Netflix dizilerinin ulaştığı başarıya bir yenisi daha eklendi!

[ad_1]

Netflix’te yayınlanan ve dünyanın dört bir yanında da ilgi gören dijital dizilerimiz önemli başarılar kazandı ve kazanmaya da devam ediyor. Çağatay Ulusoy’un Hakan Muhafız dizisi ilk yerli Netflix projesi olarak ilgi gördükten sonra üst üste yeni projeler yayınlandı.

Beren Saat’i yeniden setlere döndüren Atiye dizisi bu projelere iyi bir örnek olarak gösteriliyor. Aşk 101 gibi gençlerin hikayesinin anlatıldığı dizinin de çok ses getirdiğini biliyoruz. Son dönemde de Türk dijital dizilerin dünyayı etkileme gücünü farklı projelerin elde ettiği yüksek izlenme oranları ile görmekteyiz.

Fatma, Erşan Kuneri, Andropoz, Kuş Uçuşu, Mezarlık, Pera Palas’ta Gece Yarısı, Rise of Empires Ottoman, Aşk 101, 50 m2, Zeytin Ağacı, Yakamoz S-245, Uysallar, Kulüp, Şahmaran, Sıcak Kafa, Bir Başkadır gibi çok sayıda dijital dizi Netflix için üretildi.

Bu projelerin yurt dışında da çok iyi başarılar elde ettiğine yönelik birçok haber yapıldı, gelişmeler adeta baş döndürücü düzeye çıktı.

Aşk 101, Pera Palas'ta Gece Yarısı ve Kulüp gibi Netflix dizilerinin ulaştığı başarıya bir yenisi daha eklendi! 9

İşte Netflix’te yayınlanan ve büyük başarı kazanan diziler arasına Biz Kimden Kaçıyorduk Anne isimli yeni proje de katıldı. Melisa Sözen ve Eylül Tumbar’ın başrolünde yer aldığı dizi aslında çok bilinen bir romandan uyarlandı.

Yazar Perihan Mağden’in romanı bu sefer Netflix’e dizi oldu ve bir anne ile kızın kaçış öyküsü heyecanla takip edildi.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi birçok farklı ülkede de geniş bir izleyici kitlesini etkilemeyi başardı.

Annesi ile kaçışı sorgulayan genç kızın geçmişin sırlarının ortaya çıkması ile yaşadığı psikolojik dram izleyenleri çok etkiledi.

Senaryosunu Ertan Kurtulan’ın yazdığı ve 24 Mart’ta izleyicilerle Netflix’te buluştu. Dünyanın dört bir yanında gösterilen büyük ilgi sonucunda da 40 ülkede en çok izlenen 10 dizi arasına girmeyi başardı.

Aşk 101, Pera Palas'ta Gece Yarısı ve Kulüp gibi Netflix dizilerinin ulaştığı başarıya bir yenisi daha eklendi! 10

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin Türkiye’de de en çok izlenen yapımlar arasında yer alması da önemli bir gelişme olarak görülüyor.

Heyecanın hiç bitmediği ve Melisa Sözen’in oyunculuk resitali sergilediği dizide; Musa Uzunlar, Birand Tunca, Başak Daşman, Deniz Karaoğlu, Emrah Kolukısa gibi dikkat çeken oyuncular da bulunuyor.

Aşk 101, Pera Palas'ta Gece Yarısı ve Kulüp gibi Netflix dizilerinin ulaştığı başarıya bir yenisi daha eklendi! 11

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

[ad_2]

Kaynak