Genç kadrolu Kardeşlerim’e usta oyuncu dopingi! Usta isim Yıldız Kültür, Kardeşlerim’de!


ATV’nin ikinci sezonunu da başarıyla tamamlamaya hazırlanan dizisi Kardeşlerim’in oyuncu kadrosunun büyük çoğunluğu genç isimlerden oluşuyor. Yapımcılar bu genç kadroya çok deneyimli bir ismi ekledi. Usta oyuncu Yıldız Kültür, Kardeşlerim dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak.

Anne ve babalarını kaybeden üç kardeşin hikayesini anlatan Kardeşlerim dizisi bir lisede geçtiğinden oyuncu kadrosunun büyük bir kısmı genç oyunculardan oluşuyor. Usta oyuncu Yıldız Kültür’ün katılımıyla Kardeşlerim dizisinin yaş ortalaması yükseliyor.

77 yaşındaki Yıldız Kültür, yıllarda Ankara, İzmir ve İstanbul devlet tiyatrolarında çalıştı. Issız Adam dizisinde canlandırdığı karakterle 2. Yeşilçam Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülüne layık görüldü.

Yıldız Kültür dizi dünyasına ise 2004 yılında Dudaktan Kalbe isimli diziyle adım attı. Bugüne kadar aralarında Aşka Sürgün, Menekşe ile Halil, Hatırla Sevgili, Melekler Korusun, Küçük Sırlar ve Behzat Ç’nin de aralarında bulunduğu birçok dizide rol aldı. Başarılı oyuncu en son Seni Çok Bekledim isimli diziyle ekrana gelmişti.

Usta oyuncu Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olarak yeniden setlere dönüyor. Yıldız Kültür Kardeşlerim dizisinde Sevgi Teyze isimli karakteri canlandıracak. Ancak Kültür dizide sadece dört bölüm yer alacak. Kardeşlerim dizisine 52. bölümde dahil olacak.

Bu arada Kardeşlerim izleyicisi bu hafta dizinin önemli karakterlerinden biri olan Harika’yı canlandıran Gözde Türker’in ayrılığıyla sarsıldı. Oyuncunun diziden ayrılığının sebebiyle ilgili bir açıklama yapılmazken izleyici Türker’in ayrılığına çok üzüldü.Kaynak