Dünya starımız Kerem Bürsin’in uluslararası projesinde işler yolunda!


En son başrolünde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinin uluslararası başarı elde etmesinin ardından adını tüm dünyaya duyuran Kerem Bürsin kariyerinde çok büyük adımlar atmak üzere. Başarılı oyuncu yakında uluslararası bir projeye imza atmaya hazırlanıyor.

Kısa süre önce İspanya’ya gerçekleştirdiği iki seyahatte dünyaca ünlü oyuncu Antonio Banderas’la tanışan ve arkadaş olan Kerem Bürsin uzun süredir setlerden uzakta. Ancak yakışıklı oyuncunun çok yakında uluslararası bir projeye imza atacağı söyleniyor. Projenin ne olduğu henüz açıklanmadı. Ancak gelen son bilgilere göre bu projede işlerin yolunda gittiği, görüşmelerin olumlu sürdüğü belirtiliyor.

Kerem Bürsin’in bir sır gibi saklanan bu yeni ve büyük projesi özellikle hayranları tarafından büyük bir heyecanla bekleniyor. Kerem Bürsin, kısa süre önce gazetecilere yaptığı açıklamada biri İspanya’da olmak üzere birkaç projeyle görüştüğünü ancak hangisinin daha önce gerçekleşeceğini henüz bilmediğini söylemişti. Bürsin, Antonio Banderas’la iyi birer dost olduklarını, her iki tarafın da bir projede yer almak için istekli olduğunu sözlerine eklemişti.

Kerem Bürsin, Sen Çal Kapımı dizisinin dünyada elde ettiği başarıdan sonra resmen kariyerinin zirvesine ulaştı. Birçok ülkede milyonlarca hayran edinen yakışıklı oyuncu özellikle son günlerde İspanya’da çok büyük ilgi görüyor.

Dünyaca ünlü oyuncu Antonio Banderas’la tanıştıktan sonra İspanya’da yeni kapıları aralayan Kerem Bürsin’in yeni projesiyle ilgili sürekli bir iddia ortaya atılıyor. En son ortaya açılan bir iddiaya göre Bürsin, Türk-İspanyol yapımı bir dizi projesinde rol alacak. Proje, birkaç gün önce İspanya’nın en büyük film ve televizyon içeriği üreticilerinden olan Mediapro ile ortaklık yaptığı ortaya çıkan Medyapım tarafından çekilecek. Proje resmi olarak mayıs ayında açıklanacak.

Bu arada Kerem Bürsin’in adı, 14 Haziran’da Türkiye’deki yayınına başlayacak Disney Plus’ın bir film projesiyle de anılıyor. Bu iddiaya göre Kerem Bürsin’in filmdeki rol arkadaşı da Pınar Deniz olacak.Kaynak