Diziler birbiri ardına biterken, Gecenin Ucunda yeni bir heyecan dalgası yaratacak!

[ad_1]

Kış sezonunda yayında olan diziler bir bir bitiyor veya sezon arası veriyor. Yaz dizileri de birbiri ardına ekran macerasına başlıyor. Bu ortamda Gecenin Ucunda gibi herkesin heyecanla beklediği bir dizi de ağır ağır gündemi ele geçirmeye doğru ilerliyor.

Neslihan Atagül’ün 1,5 yıl aradan sonra yeniden setlere dönmesini sağlayacak olan Gecenin Ucunda dizisi aynı zamanda kocası Kadir Doğulu ile 8 yıl aradan sonra yeniden aynı projede yer almasını sağladı. Ancak uzun yıllardır büyük aşkla birbirlerine bağlı olan çift için, bu dizinin bir başka önemi daha var.

TMC Film ile birlikte yapım ortağı konumunda bulunan Kadir Doğulu, kariyerinde yeni ve güçlü bir adım daha atmış oldu. Çiftin birlikte başrolde yer almasının yanı sıra, yapım ortağı olması da projeye çok fazla önem verecekleri sonucunu doğruyor.

İşte bu nedenle de Gecenin Ucunda dizisinin çekimlerinin başlaması ile birlikte büyük bir ilgi yaşanacağı, hatta sosyal medyada projenin sık sık gündemin ilk sırasına yerleşeceği kesin gibi…

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu ikilisini 8 yıl aradan sonra yeniden ekranda görmeyi arzu eden dizi hayranları, Temmuz ayını sabırsızlıkla bekliyor. Çekimler gelecek ay başlayacak ve sonraki süreçte de ekibin yoğun bir çekim takvimi uygulayarak hikayeyi Eylül ayında yayına yetiştirmesi gerekecek.

Gecenin Ucunda, yeni kış sezonunun en etkili Star TV yapımlarından birisi olacak gibi gözüküyor. İzleyicilerin müthiş ilgisi ve merakı da dizi için itici bir güç olacak ama aynı zamanda projenin yüksek beklentiyi de karşılayabilecek bir yapım olması şart.

Zuhal Olcay, Tuba Ünsal ve Bertan Asllani gibi ünlü isimlerin de yer alacağı dizi için henüz hazırlıklar tamamlanamadı ve oyuncu kadrosuna da yeni eklemelerin yapılması bekleniyor.

[ad_2]

Kaynak