Deniz Işın’ın yeni projesi Kalp Yarası’nın yönetmeninin çekeceği yeni dizi Ah Canım Hayat oldu!

[ad_1]

Deniz Işın, ilk dizisi olan Her Yerde Sen ile birlikte bir anda tanınmış, Sefirin Kızı dizisi ile de kendisini geniş kitlelere sevdirme şansı bulmuştu. Genç oyuncunun televizyondaki son projesiyse Masumiyet oldu.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü gibi başarılı isimlerin yer aldığı dizi reytingler istenildiği gibi gelmediği için 13. bölümü ile final yaparak sona ermişti.

Deniz Işın’ın yeni projesi Süreç Film’in Atv için çekeceği “Ah Canım Hayat” dizisi oldu. Daha önce başrolde İlhan Şen ve Toprak Can Adıgüzel gibi erkek oyuncularla anlaşılan projenin kadın karakteri için Deniz Işın’la anlaşıldı. 12 Mayıs’ta sete çıkacak olan dizide “Kaan” rolüne hayat verecek olan İlhan Şen’in böylece partneri güzel oyuncu oldu.

“Ah Canım Hayat” dizisinin de cast çalışmalarında sona gelindi. Dizinin ana karakterlerinden Leyla’yı canlandıracak oyuncu ise henüz belli olmadı. Dizide Toprak Can Adıgüzel “Feryat”, Beran Soysal “Mehmet”, Muttalip Müjdeci “Muhsin”, Çağdaş Onur Öztürk “Taner”, Nimet İyigün “Zeynep”, Onur Gözeten “Ömer”, Derya Pınar Ak “Çiğdem”, Ozan Yiğit “Serdar”, Zeynep Oymak ise “Ayşegül” karakterlerine hayat verecek.

[ad_2]

Kaynak