Camdaki Kız reytinglerde gövde gösterisi yaptı! Mahkum düştü, Bir Zamanlar Çukurova zirveye çıktı!


Perşembe akşamı yayınlanan diziler arasında Kanal D’de ekrana gelen Camdaki Kız dizisinin dikkat çeken bir başarısı var. Son haftalarda hikayesi ile öne çıkan dizi, en büyük rakibi Mahkum’u geride bırakmayı başardı. 28 Nisan Perşembe akşamı hem AB hem de ABC1 gruplarında en iyi reytingleri alan dizi, birincilikler elde etti. Tüm kişiler kategorisinde ise reytinglerde düşüş yaşayan Camdaki Kız, günü dördüncü olarak tamamladı.

atv’de dördüncü sezonu süren ve yakında final yapacak olan Bir Zamanlar Çukurova ise sadık izleyici kitlesinin desteği sayesinde çok uzun bir aradan sonra tüm kişiler kategorisinde birincilik elde etti. atv dizisi AB grubunda ise yine düşük oranlar ile yedincilik aldı. ABC1’de dizinin beşinci durumda olduğunu da belirtelim.

Bu sezonun en iyi çıkış yapan dizilerinden birisi olan Mahkum ise, artık birinciliği rakiplerine kaptırmış durumda ve senaryosunda yaşanan sıkıntılar, reytingleri de düşürdü. Mahkum dizisi 19. bölümü ile tüm kişiler ve AB’de günü ikincilikle tamamlarken, ABC1’de ise üçüncü oldu.

Barbaroslar dizisi ise TRT1 ekranında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Engin Altan Düzyatan ile Pelin Akil’in ayrılacakları ile ilgili kulis bilgileriyle gündemde olan dizinin reytingleri de pek iyi gitmiyor. Dizi 29. bölümüyle tüm kişiler kategorisinde altıncı oldu. AB’de üçüncülük elde eden Barbaroslar, ABC1’de ise dördüncü durumda bulunuyor.Kaynak