Demet Özdemir’in eski dizisine benzer yeni atv dizisinin başrolü Gülper Özdemir’e emanet!


Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol ikilisinin başrolünde yer aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi iki sezon sürdü. Son döneminde Engin Öztürk’ün başrol erkek oyuncusu olarak yer aldığı dizide Demet Özdemir, dram performansı ile göz doldurmuştu.

atv’nin Pastel Film imzasını taşıyan yeni dizisi Gül Masalı dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Dizinin sloganına bakınca birçok kişi Demet Özdemir’in eski dizisini anımsadı… Dizinin sloganı, “Annelerin kaderi, kızlarının çeyizidir” olarak belirlendi… Dizinin hikayesinde genç kızların annelerinin kaderlerinin devamını yaşadığı şeklinde bir algı oluşuyor.

Bu da Demet Özdemir’in çok başarılı bir performans sergilediği Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sloganına benziyor… Bu dizide de her genç kızın kaderinin doğduğu evi ile ilgili olduğu mesajı verilmişti…

tv8’de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir sezon dizisiydi. Ancak Gül Masalı isimli yeni atv dizisi bir yaz dizisi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Gülper Özdemir’i kadın başrol olarak ekranda yeniden izleme fırsatını bulacaksınız.

Geçen sezon da Kalp Yarası isimli dram yapımını yaz aylarında başlatan atv, iyi bir sonuç almış ve bu proje 32 bölüm daha devam ederek Şubat ayına kadar izleyicilerle buluşmuştu.

Gül Masalı dizisi de bir dram yapımı ve Kalp Yarası gibi şayet yaz döneminde başarılı olur ise, kış sezonunda da devam edebilecek bir proje olarak gözüküyor.

Çekimlerinin Isparta’da yapılması planlanan Gül Masalı dizisi için oyuncu arayışları devam ediyor. Gülper Özdemir’in partneri olarak da Erdem Kaynarca ile anlaşma sağlandığı ortaya çıktı.

Sadullah Şentürk’ün yönetmenliğini yapacağı dizide Gonca ile Toprak’ın hikayesini izleyeceksiniz.

Gülper Özdemir en son Kıbrıs Zafere Doğru dizisinde 2 sezon yer aldı ve başrolde etkili performansı ile göz doldurdu.

Erdem Kaynarca’yı ise geçen sezen yaz döneminde Ada Masalı dizisinde izleyenler, kış sezonunda ise kısa süren Annemizi Saklerken isimli yapımda seyretme şansı bulmuştu. Kaynarca yeni dizisinde başrolde yer alarak da önemli bir çıkışa imzasını atmış olacak.Kaynak