Cemre Baysel için yeni dizideki en büyük handikap Baht Oyunu dizisi olacak!

[ad_1]

Genç oyuncu Cemre Baysel, son dönemde yer aldığı dizilerdeki başarılı çıkışı ile gündemden düşmeyen bir isim haline geldi. Ramo dizisinde çok iyi bir çıkış yapan oyuncu, geçen sezon ise Baht Oyunu dizisindeki Ada karakteri ile akıllara yazıldı. Birçok dizi hayranı Aytaç Şaşmaz ile partner olan ve çok da iyi uyum yakalayan Cemre Baysel’in Ada karakterindeki halini hala unutamıyor.

Baht Oyunu dizisinde başlayan arkadaşlıklarını aşka dönüştüren Cemre Baysel ile Aytaç Şaşmaz hala birlikte ve bu da birçok dizi hayranını etkileyen bir başka detay. Senden Daha Güzel isimli Fox TV dizisiyle 7 Haziran Salı gününden itibaren yeniden ekranlara dönecek olan Cemre Baysel’i eski dizisi rahat bırakmayacak gibi gözüküyor.

Sosyal medyada yapılan yorumlara bakılırsa birçok izleyici, Senden Daha Güzel dizisinde yine Ada karakterini görmek istiyor. Bir dizi hayranı, “Ada ve Bora’yı hala unutamadık ki, buna alışalım” diyerek aslında birçok kişinin duygularına tercüman oldu.

Baht Oyunu’nu çok seven ve benimseyenlerin Senden Daha Güzel dizisine alışması biraz zaman alacak gibi duruyor. Cemre Baysel için geçen yıl yayınlanan Baht Oyunu dizisindeki yüksek enerjisi ve güçlü performansı, yeni dizisine böyle bir etki yapmış durumda.

Tabii ki oyuncu yeni karakterinde de yine başarılı bir çıkış yaparak, Baht Oyunu dizisini kısa sürede unutturacaktır.

[ad_2]

Kaynak