Camdaki Kız’dan Korkulan Açıklama Geldi! Feride İle Nur Sürer Neden Ayrılıyor? “Final Kararı” Dendi!


Ekranların reyting rekortmeni Camdaki Kız dizisinde her ne kadar Nur Sürer’in canlandırdığı psikopat anne Feride karakterinin ayrılma kararı önce “gönülleri hoş etti” denilerek haber edilse de gerçekler bambaşka çıktı…

Ekranların reyting rekortmeni Camdaki Kız dizisinde her ne kadar Nur Sürer’in canlandırdığı psikopat anne Feride karakterinin ayrılma kararı önce “gönülleri hoş etti” denilerek haber edilse de gerçekler bambaşka çıktı…

Gözden kaçırmayın

Mahkum'dan Bomba Kararlar! Sinyor Ayrılıyor! Savcı Fırat Tekrar Tutuklanıyor! Hikaye'de Neler Değişecek? Büge Ölecek mi?

Mahkum’dan Bomba Kararlar! Sinyor Ayrılıyor! Savcı Fırat Tekrar Tutuklanıyor! Hikaye’de Neler Değişecek? Büge Ölecek mi?

Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda gibi dizilerinin de ünlü ismi Uzman psikolog Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı olan romanından uyarlanan Camdaki Kız dizisi ekranlarda ve izleyicide sarsan hikayesi ile ayrı bir yer edinmişti.

Başrolünü Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik’in üstlendiği, oyuncu kadrosunda ise Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç, Nur Sürer, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan gibi başarılı isimleri bulunduran Camdaki Kız bir sre önce hikayede bir üretim sıkıntısına girmiş, hatta yeni bir karakter eklense bile kaybedilen ilgiyi tekrar yakalayamamıştı.

Son olarak sadece Nalan’ın değil izleyicinin de kabusu haline gelen Feride’nin psikopatlıkları ve Nalan’ın Hayri aşkı ile kaybettiği heyecanı tekrar yakalamayı başarmıştı.

Sorun şu ki, orjinal hikayede aslında var olan Hayri-Nalan aşkı diziye gecikmeli bir şekilde girse de, dizinin reytinglerini toplayan aslında bu aşktan ziyade Feride’nin bu aşkla birlikte tekrar sahnenin ortasına fırtına gibi düşmesi olmuştu.

Camdaki Kız Feride Kimdir? Camdaki Kız Feride Nalan'ın Annesi mi? - Medyafaresi.com Mobil

Sosyal medyada patlayan haberle Feride İpekoğlu’nu canlandıran Nur Sürer’in diziye, 48.bölümde veda edecek olması, zaten uzun müzik ve bakışmalar ile bayan dizinin tek etkili karakteri ve öyküsünün de gidecek olması ile fişinin de çekileceği yorumlarına neden oldu.

Nalan’ın babası Adil Bey karakterine hayat veren Şerif Erol’un sürpriz bir şekilde diziye veda etmesinin ardından etkilenen hikayenin şimdi Feride karakteri ile ciddi bir darbe alacağı bir gerçekken bu kararın neden ve kim tarafından alındığı da merak konusu oldu.

Senaryo sıkıntısı yaşayan ve henüz tam anlamı ile atlatamamış olan dizinin yıldızı Feride karakterinin ayrılığı sonrası final yapmasına an meselesi olarak bakılıyor.Kaynak