Camdaki Kız sezon finaline doğru cin şişeden çıktı, büyük sır herkesi yakacak!

[ad_1]

Perşembe akşamları izleyicilerle Kanal D ekranında buluşmakta olan Camdaki Kız dizisinin her bölümü heyecan fırtınası şeklinde gelişiyor. Bir ara birinciliği Mahkum dizisine kaptıran Camdaki Kız, hikayesinin daha etkili hale gelmesi ve Mahkum’un da zayıflaması ile tekrar birincilikler elde etmeyi sürdürüyor.

İlk sezonuyla patlama yapan, ikinci sezonda da bu başarısını sürdüren dizinin sezon finaline doğru adım adım gidiliyor. Haziran ayının ortasında ara vermesi beklenen dizinin üçüncü sezonda da devam edeceği netleşti. En son Muzaffer karakterini canlandıran Enis Arıkan, yaptığı açıklama ile yaz arası verdikten sonra dizi için yeniden toplanarak yeni sezona hazırlanacaklarını söyledi.

Burcu Biricik’in Nalan karakteri ile hikayeyi sırtladığı dizide, son dönemde Hayri karakteriyle Cihangir Ceyhan da öne çıktı. Diziye sonradan katılan ünlü oyuncu, hikayenin en kilit noktasında bulunuyor. Hayri ile Nalan arasında yaşanan etkileşimden rahatsız olan Feride, tehditlerine devam ederken, Sedat ise öyle bir hamle yapacak ki, büyük sır ortaya dökülecek.

Cana’nın Nalan’ın gerçek annesi ile ilgili bildiklerini Sedat ile paylaşması dizinin hikayesinde yeni gelişmeleri beraberinde getirecek. Nalan’ın Hayri’den etkilenmesinden rahatsız olan Sedat tehditler savururken, gerçekleri de Nalan’a atlatabilir.

Dizinin 12 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak olan 42. bölümünde Sedat karakteri ile Feyyaz Şerifoğlu öne çıkan bir performans sergileyecek.

Sedat, gerçekleri Nalan’a anlatacak mı? Sedat, Nalan’ın büyük sırrını öğreniyor! Hayri ile Nalan gittikçe yakınlaşırken hem Feride hem de Sedat’ın kıskacına girmişlerdir. Koroğlu ailesinde ise büyük kaos vardır. Şirketin yeni başkanı Muzo olur. Selen bu duruma çok bozulmuştur.

Diğer taraftan Cana, Sedat’ı Nalan ve Hayri hakkında doldurur. Feride’nin Nalan’ın gerçek annesi olmadığını da Sedat’a söyler. Bunu duyan Sedat ise durumu Nalan’ın canını acıtmak için kullanacaktır.

Camdaki Kız dizisinde heyecanı artan hikaye milyonlarca izleyiciyi de meraklandırıyor ve ikinci sezon sonuna doğru da dizinin reytinglerde yüksek oranlar elde edilmesini sağlıyor. Yeni bölümden ilk fragmanı videoda bulabilirsiniz.

[ad_2]

Kaynak