Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları Yavru Vatan Kıbrıs’da

[ad_1]

Televizyon dizileri içerisinde en çok sevilenlerden dizilerden biri olan Camdaki Kız iki sezondur izleyici ile buluşmaktadır. Kanal D ekranlarından iki sezondur ekrana gelen Camdaki Kız dizisi her kesimden insan tarafından büyük bir zevkle izlenmektedir.

Bu dizi bir romandan esinlenerek televizyona aktarılmış olan dizilerden biridir. İzleyicilerin oldukça beğendiği dizilerden biri olmuştur. Her sezonda izleyici kitlesini arttırarak yoluna devam etmiştir. 

Durum böyle olunca dizi oyuncuları aralıksız bir şekilde çalışmış ve oldukça fazla yorulmuşlardır. Yorulan ekip ise sezon finalinin oynanmasıyla beraber bir tatili hak edip setlerden bir süre de olsa uzakta dinlenmeye ihtiyaç duymuştur. Bundan dolayı setteki birçok ünlü  biraz mola vermek ve uzun süren bu dizinin yorgunluğunu atabilmek tekrardan dinlenip yeni çekimler için hazırlanabilmek amacıyla yavru vatan Kıbrıs’a tatile gitmişlerdir.

Kıbrıs’a Giden Camdaki Kız Oyuncuları 

 Kanal D’de bu sezon da reytinglere damga vuran dizi filmi Camdaki Kız da oynayan hemen hemen tüm oyuncular tam  kadro bir şekilde Kıbrıs’a gitti. Kıbrıs da tatil yapıp dinlenmek için Kıbrıs’a giden camdaki kız ekibindeki oyuncular, Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Enis Arıkan, Hande Ataizi, Burcu Biricik, Tamer Levent, Selma Ergenç ve Nur Sürer tam kadro olarak Kıbrıs a gitmiş ve tatilin tadını çıkarmaya başlamışlar.

 Camdaki Kız Ekibinden Eğlenceli Paylaşımlar 

Mahkum Dizisi Finali Hayal Kırıklığı Oldu! Yeni Sezon Hikayesi İfşa Oldu! Neler Olacak? Fırat Ve Büge Evlendi mi?

Mahkum Dizisi Finali Hayal Kırıklığı Oldu! Yeni Sezon Hikayesi İfşa Oldu! Neler Olacak? Fırat Ve Büge Evlendi mi?

Camdaki Kız dizisinin oyuncuları Kıbrıs’a giderken ve  Kıbrıs’tan birbirinden renkli görüntülerini sosyal medyadan paylaştılar. Bu paylaşımlarına sevenleri tarafından binlerce beğeni ve yorum yağdı. Hepsi birbirinden eğlenceli olan bu paylaşımları takipçiler çok beğendi. Dizide ‘Muzaffer’ karakterini oynayan ve bu karaktere  hayat veren Enis Arıkan’ın  yaptığı paylaşımları sosyal medyaya damga vurdu. Enis Arıkan Kıbrıs’a giderken dizide rol aldığı arkadaşlarını onlardan habersiz olarak çekip sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşımı dakikalar geçmeden binlerce like ve yorum aldı.

Ardından Enis Arıkan’ ın yaptığı paylaşımlara yenileri eklendi ve bu paylaşımların aradı arkası kesilmedi. Beraberinde bu paylaşımlara diğer rol arkadaşları da eşlik etti. Enis Arıkan, ayrıca ekip arkadaşlarından habersiz ekip arkadaşlarının fotoğrafını çekip instagram hesabından paylaştı. 

Bu paylaşımların içeriğine bakıldığında dizide ‘Hayri’ karakterinde rol alan oyuncu Cihangir Ceyhan’ın uçakta uyurken çekilen anlardan bazıları olan ve takipçilerin yüzünü güldüren fotoğraflar ortaya çıktı. Enis Arıkan yine paylaşımlarına Feyyaz Şerifoğlu, Selma Ergeç ve Burcu Biricik’i de uçakta görüntüleyerek fotoğraflarını sosyal medyada paylaşmaya devam etti. Tam iki sezondur ekranlarda olan ve herkesi ekran başına kilitleyen bu dizi oyuncuları bu iki sezonda yaşadıkları yorgunluğu güzelce atıp Kıbrıs’ın tadını çıkardı. 

Enis Arıkan’ ın yaptığı bol paylaşımlar ile ekinin keyfinin yerinde olduğu anlaşıldı. Kıbrıs da birçok yer gezen ve buralarda ki neşeli hallerini fotoğraflayıp paylaşarak eğlencelerine takipçilerini de ortak ettiler. Ayrıca ekip hep birlikte bir gece yemek organizasyonu ederek hep beraber bir de yemek yediler. Bu yemek esnasında dizinin Sedat’ı yemek yedikleri mekândaki müzisyenin elinden mikrofonu alarak şarkı söylemeye ve hem arkadaşlarına hem de diğer misafirleri tam anlamıyla mest etti.

İki yılın yorgunluğunu çok güzel bir şekilde Kıbrıs’ta geçiren dizi oyuncuları yeni sezona da damga vuracak gibi görünüyor. Bol enerjili ve bol eğlenceli bir tatil sonrasında muhakkak ki yeni çalışmalarında oldukça başarılı bir şekilde yollarına devam edeceklerdir.

[ad_2]

Kaynak