Bir devir sona eriyor! Sadakatsiz dizisinin çekimleri sona erdi!

[ad_1]

Kanal D’nin geçen sezon büyük başarıya imza atan dizisi Sadakatsiz, ikinci sezonda reytinglerde aradığını bulamayınca sezon sonunda final yapmasına karar verilmişti. Sadakatsiz’de büyük gün geldi ve çekimler sona erdi.

Başrollerini Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk’un yer aldığı Sadakatsiz dizisi BBC yapımı Dr. Foster dizisinden uyarlanmıştı. Çok fırtınalı bir aldatma hikayesini anlatan dizi geçen sezon ilk sezonuyla ekranda fırtınalar estirmiş, her bölümüyle tartışmalar yaratmıştı.

Ancak Sadakatsiz’in ikinci sezonunda reytingler hayal kırıklığı yarattı. İkinci sezonda çok iyi bir başlangıç yaparak 10 bandında reyting puanı alan dizi sonra sıralamada yavaş yavaş düşmeye başladı. Hikaye de bir süre sonra tıkanmaya başlayınca Sadakatsiz’in bu sezon sonunda final yapmasına karar verildi.

Finaline sadece iki bölüm kalan Sadakatsiz, 60. bölümüyle ekranlara veda edecek. Ancak çekimler tamamlandı bile. Hafta sonu Sadakatsiz oyuncu ekibi son kez sette bir araya geldi ve bu fırtınalı dizideki karakterlerine veda etti. Hiç kuşkusuz Sadakatsiz ekibi unutulmayacak bir işe imza attı.

Sadakatsiz dizisi yurt dışında, özellikle de Latin Amerika ülkelerinde büyük ilgi gördü. Bu dizi sayesinde özellikle Cansu Dere ve Caner Cindoruk Latin Amerika ülkelerinde büyük bir hayran kitlesi edindi. Cansu Dere, İspanya’da ödüllere layık görüldü.

Son iki bölümde de Asya ile Volkan arasında yaşanacaklar izleyicileri etkileyecek gibi gözüküyor. 18 Mayıs Çarşamba günü yayınlanacak 59. bölümde hastaneye kaldırılan Volkan, “Asya, bana o bıçağı Derin değil, sen sapladın biliyorsun değil mi?” şeklindeki sözleri dikkat çekecek.

[ad_2]

Kaynak