Berrak Tüzünataç ve Ozan Dolunay’ı buluşturan dizide önemli ayrılık!


Birbiri ardına hazırlanmakta olan dizilerden birisi de Berrak Tüzünataç ile Ozan Dolunay ikilisini başrolde buluşturan Hayallerim Babam ve Sen dizisi oldu.. Hikayesi merak edilen ve oyunu kadrosu ile şimdiden dikkatleri çeken dizi için yönetmen Cevdet Mercan ile anlaşma sağlanmıştı.

Focus Film tarafından Kanal D için hazırlanmakta olan en son Tansel Öngel’in de kadrosuna katıldığı dizide önemli bir ayrılık yaşandı. Hazırlık sürecinde yönetmen Cevdet Mercan, projeyi Özlem Günhan’a teslim ederek ayrıldı… Ünlü yönetmenin neden projeye veda ettiği de ortaya çıktı.

Red Productions isimli bir şirket kuran Cevdet Mercan’ın, Medyapım’ın sahibi Fatih Aksoy’un ortak olması ile birlikte, sektörde önemli bir çıkış yapmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Bugüne kadar birçok önemli dizinin yönetmeni olan ve akıllardan çıkmayan Asi, Gönülçelen, Paramparça gibi dizilere imzasını koyan Cevdet Mercan’ın sektörün içinden gelen birisi olarak attığı bu adım büyük önem taşıyor.

Ünlü yönetmen, duayen yapımcı Fatih Aksoy’un ortaklığı ile sektörde çok etkili projelere imza atacak bir şirket oluşturmuş oldu.

Hayallerim, Babam ve Sen isimli dizi ise 2022-2023 sezonunda merakla beklenen yapımlardan birisi oldu. Kanal D için hazırlanan dizi bir dram hikayesi olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Sırma Yanık’ın senaryosunu yazdığı dizide Ozan Dolunay bir sosyal medya fenomeni olarak izleyici karşısına çıkarken, Berrak Tüzünataç ise menajer rolüyle hikayede yer alacak.

Çekimlerine yakında başlanması beklenen dizinin Ağustos ayının sonlarında izleyicilerle buluşması planlanıyor.Kaynak