Benim Adım Melek’in usta oyuncusu Şerif Sezer setlere dönüyor!

[ad_1]

TelevizyonGazetesi.com / Detay- Türk sinemasının usta oyuncularından biri olan Şerif Sezer en son TRT 1’de yayınlanan Benim Adım Melek dizisiyle ekrana gelmişti. Usta oyuncu yaklaşık bir yıl aradan sonra yeni bir diziyle setlere dönüyor.

Türk sinemasının duayen isimlerinden Şerif Sezer 75 yaşında ve hala dizi ve filmlerde rol almaya devam ediyor. Tiyatro kökenli oyuncu bugüne kadar bir çok ses getiren filmde rol aldı. 1988 yılından başlayarak çok sayıda sinema filmi, televizyon dizisi ve televizyon filminde rol almasına rağmen, geniş izleyici kitlesinin onu tanıması 2002 yılında Asmalı Konak dizisinde Ali Hamzaoğlu’nun kız kardeşi Kader rolüyle oldu. Beyaz Gelincik, Karagül, Anneler ve Kızları gibi dizilerde rol alan usta oyuncu en son Benim Adım Melek dizisiyle ekrana geldi.

Şerif Sezer, TRT 1’de iki sezon olarak yayınlanan Benim Adım Melek dizisinde canlandırdığı Nefise Karadağ karakteriyle ustalığını bir kez daha sergiledi. Şerif Sezer bir yıl önce sona eren diziden sonra bir süreliğine setlere ara verdi.

Usta oyuncu şimdi yeni bir ATV dizisiyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Şerif Sezer, NGM Medya’nın çekeceği Bir Küçük Günışığı isimli dizide rol alacak. Diziyle ilgili henüz çok fazla bilgi yok. Oyuncu kadrosunu oluşturma çalışmaları devam ediyorb

Yapımcılığını NGM Medya’nın ortaklarından Nazlı Heptürk’ün üstlendiği dizinin genel yönetmenliğini Emre Kabakuşak yapıyor. Kabakuşak, aynı zamanda Sen Anlat Karadeniz dizisinin ilk sezonda da yönetmenliğini üstlenmiş ve sonrasında Sefirin Kızı dizisini çekmişti.

Emre Kabakuşak ayrıca Netflix’te yayınlanan ve çok ses getiren Aşk Taktikleri filminin de yönetmenliğini yapmıştı. En son Kaderimin Oyunu dizisinin yönetmenliğini üstlenen Kabakuşak şimdi de Küçük Bir Günışığı dizisini yönetecek. Yeni dizinin hikayesini ve senaryosunu da Özgür Evren Heptürk yazıyor.

[ad_2]

Kaynak