Bahar Şahin, Zalim İstanbul’dan sonra Gülümse Kaderine dizisinde yine konuşturacak bir rolde!

[ad_1]

Kanal D’de yayınlanan Zalim İstanbul dizisinde oynadığı karakter ile hafızalara kazınmıştı Bahar Şahin! Genç oyuncu, Ceren Karaçay rolünde o kadar başarılı bir performans sergiledi ki izleyicinin bir diziyle hafızasına yerleşmeyi de başardı.

O günden beri yeni bir projede yer almasını heyecanla bekledi hayranları. Aslında Ulan İstanbul isimli dizi ile 2015 yılında kariyerine başlamıştı. Daha sonrasında O Hayat Benim’deki rolüyle de yine dikkatleri çekmişti. Ardından Yol Arkadaşım ve Oha Diyorum isimli filmlerde oynadı ve Kayıtdış, Servet dizilerinin ardından ise Zalim İstanbul’da rol aldı.

2019 yılında ekranlara gelmeye başlayan Zalim İstanbul, Bahar Şahin’in kariyerinde de başka bir dönemi başlattı. Çok daha büyük bir hayran kitlesi edinen oyuncu, entrikacı bir karakter de olsa başarılı oyunculuğu ile büyük alkış aldı.

Aradan geçen 3 yılın ardından yeniden ekrana dönmeye hazırlanan Bahar Şahin’in tercihi, Gülümse Kaderine dizisinden yana oldu. Bazı dizilerle ismi geçen ancak projeyi beğenmeyince uzun zaman ekrana ara veren Şahin, Fox TV’nin yeni dizisiyle döndü.

Tıpkı Zalim İstanbul’daki gibi entrikacı bir karaktere hayat vereceği ilk bölümden anlaşıldı. Şahin, izleyiciyi şaşırtmayacak ancak ona da çok yakıştırılan bir rolle ekrana geliyor.

Dizinin Çarşamba akşamı ekrandaydı. Fox TV’nin bu yeni ve iddialı dizisi, izleyenler tarafından olumlu mesajlarla karşılandı sosyal medyada. Özellikle uzun bir aradan sonra ekrana dönen Bahar Şahin’e iletilen mesajlar da dikkatleri çekmekte.

Başarılı genç oyuncunun canlandırdığı rolün, dizinin ilerleyen bölümlerine damgasını vuracağı da anlaşılıyor! Şahin, yine son derece hırslı ve tuttuğunu koparan bir karakter olan Eda olarak Gülümse Kaderine dizisinin en çok konuşulanları arasına girmeye de aday görünüyor.

Bazı izleyiciler Bahar Şahin’in Eda rolünün, Zalim İstanbul dizisinde oynadığı Ceren’e olan benzerliklerine vurgu yaparken, oyuncuya tatlı-sert rollerin çok yakıştığını da vurgulamakta.

Aytaç Çiçek’in yönetmenliğini yaptığı ve Burcu Över’in de hikayesini yazdığı dizinin hikayesi şöyle: Eda ve Yaren Bursa’da yetiştirme yurdunda büyümüş, birbirlerini kardeş olarak kabul ederek kimsesizliklerini avutmaya çalışan iki genç kızdır. Yaren üniversite sınavına girip tıp fakültesini kazanarak doktor olmak istemektedir. Eda ise liseyi yarıda bırakmış, okuyarak bir yere varamayacağını düşünmektedir.

İkisi de on sekiz yaşını doldurdukları için artık kendi hayatlarını kurmak isterken, iki kızın kaderi gittikleri bir ev partisinden sonra trajik bir şekilde tamamen değişecektir… Yaren kendisinden saklanan geçmişinin sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarken, Eda bu yolculukta bütün krizleri fırsata çevirmeye başlar…

[ad_2]

Kaynak