Baba dizisindeki yan rolden, Star TV’nin iddialı dizisi Ah Nerede’nin başrolüne büyük transfer!


Star TV ekranında gelecek sezon yayınlanacak olan dizilerden birisi de Ah Nerede… 1975 yılı yapımı olan Ah Nerede filminin dizi versiyonu bir süredir gündemde… Gülşen Bubikoğlu ile Tarık Akan ikilisini başrolde buluşturan filmin dizisi heyecan yarattı.

Dizinin çekimlerine başlandı ve Eylül ayı itibariyle Star TV ekranında izleyicilerle buluşması bekleniyor. Dizinin başrol kadın oyuncusu Nil Keser olarak belirlenmişti. Hemen sonra erkek oyuncu olarak da Oktay Çubuk ile anlaşıldığı ortaya çıktı. İki genç oyuncu sette bir araya geldi ve ilk pozlar da servis edildi…

Hem Oktay Çubuk hem de Nil Keser, henüz çok genç isimler. 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelen Oktay Çubuk gibi, Nil Keser de 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Nil Keser, 2014 yılında setlerde yer almaya başladı ve Kırgın Çiçekler dizisindeki Defne karakteri ile popüler oldu.

Oktay Çubuk ise 2017 yılında Cennet’in Gözyaşları isimli dizideki Ömer karakteri ile sektöre adım attı. Aşk Ağlatır, Sol Yanım ve Duran isimli dizilerde rol alan Oktay Çubuk, son olarak Baba dizisinde Kadircan karakterini canlandırdı.

Show TV ekranında 2022 yılında izleyicilerle buluşan Baba dizisinde Kadircan Saruhanlı olarak ekrana gelen oyuncu, yeni sezonda ise rotasını Star TV’nin Ah Nerede dizisine çevirdi…

Oktay Çubuk için, bir dönem Tarık Akan’ın canlandırdığı Ferit karakterinde yer almak büyük bir şans… Star TV’nin en iddialı dizilerinin birinde başrolde yer alarak büyük bir kariyer sıçraması fırsatı bulan Oktay Çubuk, aynı zamanda çok da eleştirilecektir.

Ah Nerede filmi çok sevilen bir iş oldu ve Tarık Akan’ın rolünde Oktay Çubuk gibi genç bir oyuncu izleyiciler tarafından büyük dikkat çekecektir.

Nil Keser de aynı şekilde Gülşen Bubikoğlu’nun Zehra rolünde yer alacak ve yine izleyiciler tarafından dikkatle takip edilecek.

Her iki oyuncu için de Ah Nerede dizisinin başrolünde yer alma hem büyük bir fırsat hem bir sınav hem de zorlu bir yolculuk olacak.Kaynak