Ayrılsak da Beraberiz’in Berna’sı Janset hayranlarına sürpriz yapmaya hazırlanıyor!


Ayrılsak da Beraberiz tam 22 yıl önce yayınlanmış ve izleyicilerin büyük sevgisini kazanmıştı. Dizide başrolü Janset’le birlikte Hakan Yılmaz paylaşıyordu. Dizinin sevilen oyuncusu Janset, yeni bir diziyle hayranlarına sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Model kökenli başarılı oyuncu en son BluTV için çekilen Saklı dizisiyle hayranlarının karşısına çıkmıştı. Janset bu dizide Efsun karakterini canlandırmıştı. Janset şimdi de Gain TV’de yayınlanan Aslında Özgürsün ile izleyici karşısına çıkıyor.

Türkiye’de feminizmin öncülerinden gazeteci-yazar Duygu Asena’nın aynı adlı romanından uyarlanan Aslında Özgürsün dizisinin başrollerinde Deniz Çakır ve Bade İşçil yer alıyor. Onlara Burak Yamantürk, Saygın Soysal ve Nükhet Duru eşlik ediyor.

Dizinin bugüne kadar beş bölümü yayınlandı. İzleyiciden büyük ilgi gören Aslında Özgürsün dizisinin oyuncu kadrosuna Janset’in yanı sıra iki deneyimli isim daha katılıyor. Bu isimler Adnan Biricik ve Aslı İçözü.

Tiyatro kökenli deneyimli oyuncu Aslı İçözü, Avrupa Yakası, Yer Gök Aşk, Güllerin Savaşı gibi dizilerde rol aldı. İçözü en son Bir Aile Hikayesi ile ekrana gelmişti. Yine tiyatro kökenli bir oyuncu olan Adnan Biricik de Şehnaz Tango, Kurtlar Vadisi, Payitaht: Abdülhamid, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi başarılı yapımlarda yer aldı.

Duygu Asena’nın sürükleyici eseri ile aynı adı taşıyan “Aslında Özgürsün”, Belgin ve Berna isimli 40 yaşlarındaki iki çocukluk arkadaşı kadının özgürlük ve kimlik arayışlarını anlatıyor. Dizinin senaristliğini ve yönetmenliğini Ali Kemal Güven üstleniyor.Kaynak