Al Sancak dizisi oyuncuları ne kadar şanslı; denizaltıyla suya dalıyor, helikopterden inmiyor!

[ad_1]

TRT1 ekranında perşembe akşamları yayınlanmakta olan Al Sancak isimli dizinin aksiyon dolu sahneleri sadece izleyiciler için değil, tüm oyuncu kadrosu adına da yepyeni bir deneyim fırsatı ortaya çıkardı.

Reytingleri de iyi gelmeye devam eden Al Sancak dizisi, Türk askerinin kahramanlık hikayesi olarak öne çıktı. Uğur Güneş ile Gülsim Ali İlhan ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin ekibince birçok genç oyuncu da bulunuyor.

Al Sancak dizisinin hem prodüksiyonu çok başarılı hem de oyuncu kadrosu 3 aylık eğitimin farkını her sahnede ortaya koyuyor. Dizinin oyuncuları için bu kadar etkili ve imkanları geniş bir yapımda yer almak bazı özel konuların da öne çıkmasını sağlıyor.

Denizaltıya binme ve dalma heyecanı yaşayan ekip, ayrıca helikopter ile adrenalin dolu sahneler yaşıyor. Savaş sahnelerinde yine çok farklı bir ortamı deneyimleyen dizinin oyuncuları, ekran başındaki izleyicilere de bambaşka duygular yaşatabiliyor.

Al Sancak dizisinde Deniz Piyade Yüzbaşı Selim Atakan karakterini canlandıran R. Aybars Düzey, dizinin kendileri için gurur meselesi olduğunu düşünüyor.

Aybars Düzey, “İçinde bulunduğumuz proje, ülkemizi temsil ediyor. Çok uzun zamandır bu kapsamda bir proje yapılmamıştı” diye konuştu.

Dizi sayesinde ekibin çok önemli imkanlarla buluştuğunu anlatan oyuncu, şu sözleri ile birçok meslektaşını da kıskandıracak gibi gözüküyor:

“Çok büyük bir prodüksiyonumuz var, denizaltılara giriyoruz, helikopterlerden çıkıyoruz. Bunlar bize hem heyecan veriyor hem de gurur veriyor. Aynı zamanda sorumluluk da yüklüyor. ‘Birileri var’ diyoruz, aslında gerçekten bunları yapan birileri var. Biz de onları temsil ediyoruz.

Sorumluluğu çok yükse bir iş, hepimiz de bunun farkındayız. Takım olmanın, birlik olmanın ne demek olduğunu anlıyoruz. İnşallah bir olmanın ne demek olduğunu izleyicilerimize göstereceğiz. “

Hayatı boyunca asla parayla satın alamayacağı şeyler öğrendiğini söyleyen Düzey, tecrübe edinmenin önemini vurguladı.

Oyuncu, meslektaşlarını imrendirecek şu sözleri kullandı: “Denizaltıyla denizin dibine giriyoruz, helikoptere biniyoruz. Bunu kaç kişi yapmıştır hayatında? Bu proje, kişiliğime ve karakterime çok şey kattı. Bu projede olduğum için çok mutluyum.”

[ad_2]

Kaynak