Afra Saraçoğlu’nun yeni dizisi daha başlamadan önemli bir değişiklik yapıldı!

[ad_1]

TelevizyonGazetesi.com / Detay — Gelecek sezon Star TV’nin hazırladığı birbirinden iddialı dizi projelerinin arasında Afra Saraçoğlu da öne çıkacak. Ünlü oyuncunun senaryosunu çok beğendiği ve 2 yıllık aradan sonra yeniden televizyon ekranında yer alacağı dizinin isminin Antepli olacağı belirtilmişti.

Antepli ismiyle aslında Güneydoğu Anadolu bölgesinin izlerini taşıyacağı anlaşılan dizinin adıyla ilgili yeni bir düzenlemeye gidildi. Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir’i başrolde buluşturacak olan dizinin ismi değiştirildi.

Yalı Çapkını ismi ile Eylül ayından itibaren izleyicilerin karşısına çıkması beklenen dizi merakla bekleniyor. OGM Pictures imzasını taşıyan yeni dizi Yalı Çapkını, bilinen bir hikayeyi gözler önüne serecek.

Zengin ve çapkın bir genç adam ile Gaziantep’te yaşayan genç bir kızın birbirlerine aşık olmasının hikayesini Yalı Çapkını dizisinde izleyeceksiniz.

Mert Ramazan Demir, hikayede Ferit karakteriyle yer alacak ve çapkınlıkları ile bilinen, şımarık bir zengin çocuğunu canlandıracak. Ferit iki kız kardeş arasından kendisine bir eş seçecek.

Afra Saraçoğlu ise Seyran isimli karakteri canlandıracak ve bu iki genç ailelerinin zoruyla evlendirilecek. Ferit ve Seyran’ın hayatındaki yeni dönem de dizinin eğlenceli bir hikayeye dönüşmesini sağlayacak.

Ağustos ayında çekimleri başlayacak olan Yalı Çapkını dizisinde yönetmen olarak Burcu Alptekin görev alıyor.

Çetin Tekindor gibi usta bir oyuncunun da kadrosunda yer aldığı yeni dizinin çekimleri için ekip, Şahmaran’ın ikinci sezon çekimlerine de katılacak olan Mert Ramazan Demir’i beklemek durumunda kalacak.

Ağustos ayında çekimlerin başlaması planlanıyor ama bu planlama Mert Ramazan Demir’in Şahmaran projesinin tamamlanması uzar ise değişebilir.

[ad_2]

Kaynak