Adım Farah dizisinin bu noktaya bile gelmesi büyük başarı

[ad_1]

Engin Akyürek ile Demet Özdemir ikilisinin başrolünde yer aldığı Adım Farah dizisi için final tarihi netleşti. Basında yer alan haberlere göre dizi 27. bölümü ile birlikte izleyicileriyle son kez buluşacak.

Yerli dizi hayranlarının ilk sezonda daha fazla ilgi gösterdiği Adım Farah dizisi, ikinci sezonda farklı bir hikaye ortaya koydu. Ancak bu yeni hikaye izleyicileri pek de memnun etmeyince, önemli değişiklikler yapıldı.

Adım Farah dizisinde gün değişikliği de yaşandı ve son olarak Cumartesi akşamları yayınlanan dizi reytinglerde hızlı bir düşüş yaşadı.

İlk sezondaki başarısını ikinci sezonda sürdürmekte zorlanan dizi özellikle yabancı dizi hayranlarının büyük desteğini buldu. Sosyal medya ortamında çok yoğun bir destek kampanyası yapılmasının altında Engin Akyürek ile Demet Özdemir ikilisinin başrolde buluşmasının da etkisi vardı.

Adım Farah dizisinin 27. bölümü ile birlikte 30 Aralık Cumartesi akşamı son kez izleyicilerle buluşacağı belirtiliyor.

Adım Farah dizisinin bu noktaya kadar bile gelmiş olması hem yabancı dizi hayranlarının büyük desteği hem de Engin Akyürek ile Demet Özdemir ikilisinin etkileyici işbirliği sonucunda gerçekleşti.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

[ad_2]

Kaynak