3 Final Haberi Arka Arkaya Geldi! Ekranlarda Deprem Başladı!


Reytinglerde düşüş yaşayan dizilerin gözünün yaşına bakılmadı. Kasaba Doktoru ve Duy Beni dizilerinin final duyulmasının ardından ardı ardına 3 final haberi geldi.

Yaz sezonuna bomba gibi başlayan diziler sezonun gelmesiyle düşüş yaşadı. Yeni sezon dizileri ise bir türlü istediğini yakalayamadı.

Gönül Dağı'na bir başrol şoku daha! Milyonların idolü haline gelen ismi gönderiyorlar!

Gönül Dağı’na bir başrol şoku daha! Milyonların idolü haline gelen ismi gönderiyorlar!

Televizyon kanalları artık dizilerin gözünün yaşına bakmadan final biletini kesiyor. Geçtiğimiz günlerde TRT’nin Kasaba Doktoru ve Star Tv nin Duy Beni dizilerinin final tarihi açıklanmıştı. 3 yeni final haberi daha geldi.

Star tv de yaz dönemi başlayan ancak aldığı reytinglerde hayal kırıklığı yaşayan Duy Beni final yapıyor. Duy Beni dizisinin ardından bir yaz lise dizisi daha bitiyor.

Fox TV’nin bu yaza damga vuran dizisi Tozluyaka dizisi sezonun başlamasıyla Pazar gününe alınmıştı. Pazar akşamları Kanal D’de Yargı TRT’de Teşkilat dizilerinde rakip olan Tozluyaka reytinglerde her geçen gün daha da düştü. Son hafta aldığı reyting oranları ile final biletini cebine koyan Tozluyaka ilerleyen haftalarda ekran yolculuğunu tamamlayacak.

Diğer final haberi yine büyük umutlarla başlayan Bir Peri Masalı dizisinden geldi. Alina Boz ve Tarık Emir Tekin ‘in başrollerinde yer aldığı dizi aldığı kötü reytingleri sonucu final kararı aldı.

3. Final haberi yine Fox TV’den geldi. Yeni dizi Darmaduman büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. İddialı kadrosu ile heyecan yaratan dizi reytinglerde aldığı çok kötü sonuçlarla final biletini aldı. Kaynak