10 Kasım reyting sonuçları; Camdaki Kız, Aldatmak, Darmaduman, Duy Beni, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizilerinin reytingleri ortaya çıktı!


10 Kasım perşembe akşamı televizyon ekranında dizilerin müthiş bir yarışına tanıklık ettik. Üçüncü sezonu devam eden Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 10 Kasım perşembe akşamı hem AB hem de ABC1 gruplarında en iyi reytingleri alarak birinci sırayı yine bırakmadı. Tüm kişiler kategorisinde ise dizinin 56. bölümü ile günü ikinci sırada tamamladığını görüyoruz. Tüm kategorilerde de reytingler ortalamanın çok üstünde ve hikayenin akıcılığı milyonları ekranlara çekmeye devam ediyor.

atv ekranında yeni sezonda başlayan önemli dram hikayelerinden birisi olarak öne çıkan Aldatmak, kendi izleyicisini oluşturmayı başardı. 8. bölümü yayınlanan Aldatmak dizisinin 10 Kasım’daki reytingleri gayet iyi geldi. Tüm izleyici gruplarında da ortalamanın üzerinde reytingler elde eden atv dizisi, tüm kişiler ve AB gruplarını 3. sırada tamamladı. ABC1 grubunda ise 4.’lük iyi bir neticeydi.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Show TV’de yaz aylarından bu yana yayınlanıyor ve etkileyici sonuçlar alabilen bir yapım olarak biliniyor. 17. yeni bölümü yayınlanan dizi tüm kişilerde 5. sırada yer aldı. AB ve ABC1 gruplarında 7.’lik elde eden dizinin AB hariç diğer gruplarda ortalamanın çok üzerinde oranlar elde etmesi iyi bir görüntü çiziyor.

19. bölümü yayınlanan Star TV’deki Duy Beni dizisinin gelecek hafta finali yapılacak. Dizinin finale doğru gitmesinde reyting oranlarının oldukça düşük bir noktaya sürüklenmesi var. 19. bölümü ile tüm kişilerde 22. olan dizi, AB grubunda 62. ve ABC1’de de 46. sırayı elde etti.

Fox TV’nin büyük umutlarla ekrana getirdiği Darmaduman dizisi başarılı oyuncu kadrosuna ve güçlü bir gençlik hikayesi olmasına rağmen reytingler konusunda büyük sıkıntılar yaşıyor.
Darmaduman dizisinin 3. bölümü yayınlandı ve yine reytingler hiç de iyi değil. Ortalamanın çok altında gerçekleşen bu reytingler ile dizinin devam etmesi zor gözüküyor. Tüm kişilerde 17. olabilen dizi, AB’de 16. ve ABC1’de de 18. sırayı elde edebildi.Kaynak