Zirveden tepe taklak düşen Mahkum dizisinde ak ile kara belli olacak!

[ad_1]

Fox TV ekranında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmakta olan Mahkum dizisini son haftaların en sert düşüşünü yaşayan yapımlarının başında geliyor. Dizinin hikayesine yönelik eleştiriler artarken, bu kadar sert bir düşüş beklenmedik bir gelişmeydi..

Artık birincilikte uzaklaşan ve pozisyonunu Camdaki Kız dizisine kaybeden Mahkum’un geniş bir izleyici kitlesinin beklentisini karşılayamadığı gerçeğini de yapılan yorumlara bakarak anlayabilirsiniz. Dizinin ilk bölümlerindeki heyecan ve merak unsuru git gide kayboldu. Ne olacağının belli olmadığı bir senaryo düzeni ile başarıyı yakalan Mahkum, Nisan ayında ise senaryo sorunları nedeniyle ciddi bir izleyici kaybına uğradı.

Birçok dizi Ramazan ayı ve havaların ısınmasının getirdiği izleyicilerin televizyona olan ilgisinin azalmasının sonuçlarını düşen reytingler olarak hissetti. Ancak Mahkum dizisinin düşüşü daha çok bir çöküş işaretiydi…

5 Mayıs Perşembe akşamı yayınlanacak olan 20. yeni bölüm dizi adına büyük bir sınav olacak. Ak ile kara belli olacak, dizinin Ramazan ayından çıkılmasının ardından yeniden yükseliş yaşayıp yaşamayacağı belli olacak. İşte bu nedenle de 20. bölümün önemi büyük…

Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun başarılı performansları ile göz dolduran dizi, Cemre karakterini canlandıran Seray Kaya’nın ayrılması ile eleştirilerin odağı haline gelmişti. Başrol oyuncusunun çok zamansız ve gereksiz şekilde diziden ayrıldığı düşüncesi izleyici kitlesinin geneli için geçerli bir eleştiri oldu.

5 Mayıs’ta yayınlanacak olan Mahkum dizisinin 20. yeni bölümünden yayınlanan fragman yine heyecanlı anların yaşanacağını gösteriyor.

[ad_2]

Kaynak