Yeni Bir Dizi Haberi Hem Aziz’in Hem de Hakim’in Final Yapacağını Ortaya Çıkarttı! “Ölmeden Önce” Konusu Ne? Hangi Kanal

[ad_1]

Magazine yeni düşen bir dizi haberi sonrası Aziz ve Hakim adlı dizilerin final yapacağı söylenildi.

Gözden kaçırmayın

Daha İyisi Olamazdı! Gökçe Eyüboğlu, Mehmet Günsür ve Alperen Duymaz Aynı Projede! Kül Filmi Konusu Ne? Ne Zaman?

Daha İyisi Olamazdı! Gökçe Eyüboğlu, Mehmet Günsür ve Alperen Duymaz Aynı Projede! Kül Filmi Konusu Ne? Ne Zaman?

TRT1’in Gönüldağı, Barbaroslar: Akdeniz’in Kılıcı, Alparslan Büyük Selçuklu, Masumlar Apartmanı, Teşkilat gibi iddialı dizileri sonrası şimdi bir iddialı dizi hazırlığı daha öğrenildi.

Geçtiğimiz aylarda Kasaba Doktoru ile Kara Tahta’da dizilerinin de sahne aldığı TRT1 ekranları için hazırlıkları başlanan yeni dizide rol alacak isimler ise ekranlarda istenen reytingleri yakalayamayan Aziz ve Hakim dizilerinden oluşuyor.

Aziz 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Aziz dizisi 14. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Yeni bölümde neler olacak? - Haberler

Sezonda çok iyi bir çıkış yakalayan Show TV’nin gözde dizisi Aziz, son dönemlerde ciddi reyting kaybı yaşamış ve bir daha da toparlanamamıştı.

ATV’de büyük beklentiler ile başlayan ve Erdal Beşikçioğlu ve Uğur Yücel gibi dev isimlerin yer aldığı Hakim ise rakiplerinin önüne yavaş hikayesi ile geçememişti.

Televizyon ekranlarından son gelen haber ise Faruk Turgut’un patronu olduğu Gold Film’in FOX ekranlarına hazırladığı “Devlerin Aşkı” adlı proje sonrası TRT için hazırlayacağı yeni dizideki oyuncu kadrosunda özellikle Uğur Yücel’in ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer alacağı olunca taşlar da yerine oturdu.

HAKİM OYUNCULARI İSİMLERİ KARAKTERLER: Hakim dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mı? - Magazin Haberleri - Milliyet

Sonbahar döneminde yayın hayatına başlayacak olan TRT dijital için “Ölmeden Önce” isimli bir dizi hazırlığı olduğu söylense de aslında TRT’nin sadece dijital ekranında mı yoksa televizyon kanalında mı olacağı net olarak belirtilmiş değil.

20 Haziran’da sete çıkması planlanan dizinin yönetmenliğini ve senaryo yazarlığını Ahmet Sönmez üstleniyor.

Ölmeden Önce dizisi oyuncu kadrosunda ise Uğur Yücel, Necip Memili, Erkan Petekkaya, Ahmet Mümtaz Taylan ile Nazan Kesal gibi harika bir kadro olacak.

8 bölüm ve 45’er dakika planlanan dizinin ise dijital kanal harici televizyonda yer alıp almayacağı ise henüz kesinleşmedi.

[ad_2]

Kaynak