Yayınına saatler kalan Erşan Kuneri dizisi şarkılarıyla da adından söz ettirecek!..


Sinema filmleriyle rekorlar kıran ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın Netflix için çektiği Erşan Kuneri dizisinin platformda yayınlanmasına saatler kaldı.

Ünlü komedyenin uzun zaman üzerinde çalıştığı ve çekimlerini geçtiğimiz yıl tamamladığı Erşan Kuneri, Cem Yılmaz hayranları tarafından merakla bekleniyor.

Dizinin çekimleri sırasında sosyal medyadan yapılan paylaşımlar, projeye olan ilgiyi iyice artırdı. Dizi 13 Mayıs’ta Netflix’de izleyici ile buluşacak.

Cem Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, dizinin yayınlanmasıyla eş zamanlı olarak Erşan Kuneri şarkılarının da tüm müzik platformlarında olacağını duyurdu.

Heyecanla beklenen Erşan Kuneri’nin başrollerinde; Cem Yılmaz ile birlikte Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak gibi hepsi birbirinden yetenekli ve sevilen isimler yer alıyor.

Cem Yılmaz’ın hem hikayesini yazdığı hem yönetip hem de başrollerden birini paylaştığı Erşan Kuneri dizisi, izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Erşan Kuneri, Cem Yılmaz’ın daha önceki filmleri GORA, Arif V 216’da hayat verdiği karakterlerdi.

Yılmaz, bu karakteri bu kez bir dizi kahramanı olarak kurguladı. Dizi, erotik sinemanın ünlü yapımcısı Erşan Kuneri’nin 80’lerin başında hapishaneden çıktıktan sonra farklı türlerde filmler çekmeye karar vermesini konu alıyor.

8 bölüm olarak çekilen dizi, daha çekim aşamasındayken çok ses getirmişti. Erşan Kuneri dizisi, 13 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Netflix’de izleyici ile buluşacak.Kaynak