Yayın için gün sayan Kaçış dizisinde sürpriz konuk oyuncu!


Disney Plus’ın ilk Türk dizisi Kaçış’ın yayını için geri sayım sürüyor. Başrollerinde Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun yer aldığı Kaçış dizisi, Disney Plus’ın açılacağı gün olan 14 Haziran’da yayına girecek. Bu arada büyük bir heyecanla beklenen dizide sürpriz bir konuk oyuncunun da olduğu ortaya çıktı.

Hikayesi Engin Akyürek tarafından kaleme alınan Kaçış dizisi için son dört gün. Büyük heyecan yaratan dizi, 14 Haziran Salı günü izleyiciyle buluşacak. Disney Plus’ın Kaçış’la ilgili uzun süredir yaptığı tanıtım, özellikle Engin Akyürek hayranlarının heyecanının tavan yapmasına neden oldu.

Engin Akyürek ve İrem Helvacıoğlu’nun savaş muhabirini canlandırdığı dizide herkesi şaşırtacak bir ismin de konuk oyuncu olarak yer aldığı ortaya çıktı. Teşkilat dizisinde MİT ajanı Zehra karakterini canlandıran Deniz Baysal’ın Kaçış dizisinde küçük bir rolünün olduğu ortaya çıktı.

Deniz Baysal’ın dizide canlandırdığı rolle ilgili açıklama yok. Ancak Kaçış’ın konusu itibariyle bağlantılı olabileceğinden, Teşkilat’taki ajan rolünü canlandırıyorsa izleyiciler için çok hoş bir sürpriz olacağından kuşku yok.

Bu arada heyecanla beklenen Kaçış dizisinin dün akşam ön gösterimi yapıldı. Eski Likör Fabrikası’nda gerçekleşen görkemli geceye dizinin oyuncuları Engin Akyürek, İrem Helvacıoğlu, Onur Bay, Leyla Tanlar, Aras Aydın, Levent Ülgen başta olmak üzere Melis Birkan, Özgür Çevik, Deniz Baysal gibi birçok ünlü isim ve basın mensubu katıldı.

Kaçış; savaş fotoğrafçısı Mehmet ve farklı ülkelerden gelen bir grup gazetecinin; araştırma yapmak üzere bir Ezidi köyüne gidişleri ile başlıyor. Dizide sınır ötesine gizlice geçen grubun bir baskın sonucu radikal terör örgütünün eline düşmeleri, sonrasında yaşadıkları dramları, değişimleri ve kaçış hikayeleri heyecan dolu bir dille anlatılıyor.Kaynak