Yasak Elma’daki ilginç tesadüf! Dizideki bir karakter Şeyma Subaşı’nın eski sevgilisini hatırlattı!

[ad_1]

Fox TV’nin entrika dolu dizisi Yasak Elma başarısından hiçbir şey eksiltmeyerek beşinci sezonunun sonuna yaklaşıyor. Her bölümüyle izleyiciyi ekrana kitleyen dizinin dün akşamki bölümündeki bir karakter fena halde magazin dünyasında gündem olan bir ismi hatırlattı.

Fox TV’nin en uzun ömürlü dizisi Yasak Elma dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Beş sezondur heyecanından hiçbir şey kaybetmeyen dizi dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Bu bölüm de yine entrika ve heyecan doluydu. Dizinin dün akşamki bölümünde ortaya çıkan bir karakter herkese birini hatırlattı.

Yasak Elma’nın dün akşamki bölümünde şirketi satın almak üzere bir Arap yatırımcı ortaya çıktı. Bu karakter kendini çok zengin olarak gösterdi. Arap işadamının adı çok uzun olduğu için ona kısaltılmış bir isim taktılar. Ancak bir süre sonra bu adamın aslında zengin olmadığı, sadece önemli isimleri tanıdığı ortaya çıktı.

Bu Arap işadamı karakteri izleyicilerin aklına ise hemen magazin dünyasının olay ismi Şeyma Subaşı’nın Mısırlı eski sevgilisi Muhammed Alsaloussi’yi hatırlattı. Şeyma Şubaşı da sevgilisini kısaltılmış takma adı olan Meedo diye anıyordu.

Yine magazin dünyasında yer alan haberlere göre aslında çok zengin görünen ve sosyal medyadaki paylaşımlarında para saçtığı görülen Muhammed Alsaloussi’nin aslında zengin olmadığı belirtiliyordu. Bu iddialara göre Meedo, aslında zengin isimlerin özel ihtiyaçlarını karşılayan bir kişiydi. Zengin değildi ve sadece çok zengin insanları tanıyordu. Şeyma Subaşı kısa süre önce bu sevgilisinden ayrılmıştı.

Altıncı sezonuna doğru hızla giden Yasak Elma hikayesindeki bu eğlenceli ayrıntılarla izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Reytinglerde zaman zaman düşüş yaşasa da yeniden yükselmeyi bilen Yasak Elma dizisi pazartesi akşamları herkesi ekrana kitliyor.

[ad_2]

Kaynak