Yasak Elma’da Doğan’ın beceriksizlere hiç tahammülü yok! Dizide sürpriz ayrılık çanları çalıyor!


TelevizyonGazetesi.com / Detay- Fox TV ekranında 5 sezonuyla izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisi, pazartesi akşamlarına damgasını vurmaya devam ediyor. Merakla takip edilen dizide sürprizlerin bitmemesi projeye olan ilginin de taze kalmasını sağlıyor.

Dram dizisi olarak başlayan ama hikayesinde çok fazla değişikliğe gidilen Yasak Elma, yoluna artık iyiden iyiye absürt komedi olarak devam ediyor.

140. bölümün finalinde Doğan’ın sağ kolu Çetin’den ortadan kaldırmasını istediği Ekin, kızı Kumru ile dans eden birden bire Doğan’ın karşısına çıkmıştı. Hayalet görmüşe dönen Doğan, bu durum karşısında ne yapacağını bilememiş, şaşkınlıktan dona kalmıştı.

Doğan’a göz dağı vermek için karşısına çıkan Ekin’in önümüzdeki bölümde nasıl bir hamle yapacağı izleyici tarafından çok merak ediliyor. Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz ve Melisa Doğu’yu buluşturan ve 13 Haziran’da sezon finali yapacak dizide yakında bir ayrılık yaşanacağı konuşuluyor.

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ekin hedef şaşırtıp Doğan’a kendisini kurtaranın sağ kolu Çetin olduğunu söylemesi dengeleri değiştirecek. Medyapım imzalı fenomen dizide Çetin karakterine hayat veren başarılı oyuncu Erdal Bilingen diziye veda edecek. Bu arada diziye Doğan için yeni bir sağ kol girecek.Kaynak