Yasak Elma Sezon Finali Ne Zaman? Hangi İsimler Diziden Ayrılıyor? Hangileri Kalıyor! Fatih Aksoy Açıkladı!


Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma bu akşam yine adından söz ettiren bir bölümle ekrana geldi. Peki Yasak Elma dizisi ne zaman sezon arası yapacak? Yasak Elma’da yeni sezonda hangi oyuncular diziden ayrılıyor?

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz ve Murat Aygen’in yer aldığı Yasak Elma dizisi sezon arasında giriyor!

Üç Kuruş neden final yapıyor? Üç Kuruş 2. sezon olmayacak mı?

Üç Kuruş neden final yapıyor? Üç Kuruş 2. sezon olmayacak mı?

Bu akşam yine bomba gibi eğlenceli bir bölümle ekrana gelen Yasak Elma yine sosyal medyada TT olmayı başardı. 

Her sezon önemli başrol erkek oyuncularını gönderek şaşkınlık yaratan Yasak Elma dizisinde yeni sezonda yine önemli ayrılıklar yaşanacak.

Yasak Elma dizisinin yeni sezonunda yer almayacak ilk isim belli oldu! Dizinin Çağatay’ı Berk Oktay dizinin yeni sezonuda yer almayacak ve bu sezon finalinde veda edecek. 

Yasak Elma’da kalacak isimler de belli oldu!

5 yıldrı her sezon daha da reytinglerini arttırarak devam eden başarılı yapım Yasak Elma’da dizinin Yıldız’ı Eda Ece diziye kesin olarak devam edecek ilk isim olarak açıklandı. Diziye bu sezon dahiln olan Biran Damla Yılmaz’da gelecek sezon onayını alan isimlerden oldu. 

Yasak Elma diğer isimler ise hala belirsiz durumda.. Dizi ne zaman sezon finali yapacak merak edilen diğer soru..

Medyapım henüz dizinin diğer oyuncuları ile ilgili bir açıklama yapmadı. Şevval Sam’ın da diziye devam etmesi beklense de geçen sezon ayrılmayı düşündüğü konuşulduğu için Sam için de durumun henüz belirsiz olduğu öğrenildi.

Yasak Elma dizisinin 13 Haziran’dan sonra sezon finali yapması bekleniyor. Kaynak