Yasak Elma setine gelen misafire bakar mısınız? Herkesin çok özlediği isim Eda Ece ile kavuştu!


TelevizyonGazetesi.com/Detay – Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi, 6.sezonuyla da büyük bir ilgiyle takip edilmekte. Diziden pek çok oyuncu gelip geçti ve yeni sezonda da yepyeni isimler kadroya dahil oldu. Bazı isimlerin ayrılığı ile birlikte yeni bir hikaye ile devam ediyor Yasak Elma.

Dizinin değişmez isimleri Eda Ece ve Şevval Sam, Ender ve Yıldız karakterleriyle çok seviliyorlar. İki oyuncu da ilk günden beri dizinin başrolünde yar alan isimler olarak hikayenin olmazsa olmazları. Dizinin yine çok sevilen ve adeta sette büyüyen bir ismi vardı ki izleyiciler 6. sezonda onu görememekten dolayı üzgün! Sosyal medyada ismi sıklıkla anılan bu kişi, Halit Can karakterine hayat veren küçük oyuncu Kuzey Gezer…

Henüz 40 günlükken sete gelen ve adeta Yasak Elma setinde büyüyen minik oyuncu Kuzey Gezer, Eda Ece’nin de adeta manevi oğlu gibi onun kucağında büyüdü! Diziyle birlikte büyüyüşünü, Yasak Elma’yı izleyenler gün be gün takip etti! Sevimli oyuncu Kuzey, dizide Talat Bulut’un oynadığı Halit karakteri ile Yıldız’ın oğlu olarak dünyaya gelmiş Halit Can’a hayat verdi uzun süre.

Ancak 6. sezonda pek çok oyuncu gibi Kuzey’in de dizideki rolü sona erdi! Zira hikayede yaşanan zaman atlaması ile birlikte yerine daha ileri yaşta bir başka çocuk oyuncu devam ediyor. Ancak tabii diziyi takip edenler minik Kuzey’i çok özlediler. Neden ayrıldığını da internette araştırdılar uzun zaman. Fakat hikaye gereği Halit Can’ın büyümüş olması, Kuzey’in yerine başka bir çocuk oyuncunun gelmesini getirdi.

Yıldız’ın bu süre içinde Doğan’dan olan kızı Yıldız Su’yu dünyaya getirmesi ile birlikte yaşanan zaman atlaması ile Kuzey Gezer’in dizideki işi de sona erdi. Eda Ece, Yasak Elma setinden sık sık Kuzey ile fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyordu. Minik Kuzey’i çok seven ve büyük bir şefkatle saran Eda Ece, geçtiğimiz günlerde sete ziyarete gelen minik Kuzey ile yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti.

Video ve fotoğraflarda Kuzey ile kavuşmalarındaki keyifli anları paylaşan Eda Ece, Yasak Elma izleyicisini de çok mutlu etti. Kuzey’in diziden ayrılmasının ardından üzülen izleyiciler, bu paylaşımlardaki güzel sürprizle sevindiler.Kaynak