Yasak Elma dizisinden bir oyuncu gidiyor, 2 yeni isim kadroya katılıyor!


TelevizyonGazetesi.com / Detay — Pazartesi akşamlarının ilgiyle izlenen dizilerinden Yasak Elma, Fox TV’ye yüksek reytingler kazandırmayı sürdürüyor. Dizinin her bölümü de büyük bir heyecan fırtınası şeklinde geçiyor. Reytingleri de çok iyi gelen Yasak Elma için altıncı sezon hazırlıkları da başladı.

Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz’ın başrollerinde yer aldığı dizinin geniş bir oyuncu kadrosu bulunuyor ve sürekli olarak da değişiklikler yaşanıyor. Dizinin beşinci sezon finaline doğru gidilirken, Doğan karakterinin yardımcısı Çetin ölerek hikayeye veda edecek.

Bu da Erdal Bilingen’in Yasak Elma’ya veda edeceği anlamına geliyor… Ancak dizinin hikayesine 2 yeni karakter de katılacak. 13 Haziran tarihinde beşinci sezon finalini yapacak olan Yasak Elma dizisinin son bölümlerinde Murat karakterinde Can Ceylan, ekip ile birlikte ilerleyecek.

Ayrıca Arap iş insanı Feedo rolünde de Soydan Soydaş’ın dizinin hikayesinde yer alacağı ortaya çıktı. Yasak Elma dizisinde bir ünlü isim ayrılacak ama iki genç oyuncu kadroya katılarak hikayeye büyük destek verecek.

Yasak Elma dizisinin 141. yeni bölümünü 9 Mayıs Pazartesi akşamı izleyebilirsiniz. Dizinin beşinci sezon finali 13 Nisan’da yayınlanacak olan 146. bölüm ile birlikte gerçekleşecek.Kaynak