Yasak Elma dizisinde sezon finali tarihi belli oldu!


TelevizyonGazetesi.com / Detay- Pazartesi akşamları Fox TV ekranında yayınlanan Yasak Elma dizisinin başarısı sürüyor. 5. Sezonuyla devam eden Medyapım imzalı fenomen dizi reytinglerde başarılı ve kemikleşmiş izleyici kitlesi de dizinin devam etmesini istiyor.

Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay, Murat Aygen, Biran Damla Yılmaz, Melisa Doğu ve Şebnem Dönmez gibi ünlü isimleri bir araya getiren dizi bu başarısıyla 6. Sezonda devam etmeyi aylar öncesinde garantilemişti. Yasak Elma’nın sezon final tarihi belli oldu. 13 Haziran’da sezon arasına girecek dizinin yeni sezonunda kimler olacağıysa merak konusu olmaya devam ediyor.

Altıncı sezonu için hazırlıkların başlandığı diziye son olarak Handan karakteri ile Şebnem Dönmez katıldı. Handan’ın ardından ise banka finans müdürü karakteriyle Cansel Elçin izleyicilere yeni sürpriz olmuştu.

Şebnem Dönmez’in diziye katılmasıyla ilgili Yasak Elma’nın olmazsa olmaz Ender karakterine hayat veren Şevval Sam, “Bu ikiliye dikkat. Yasak Elma devam ediyor. Biz zaten çok eski arkadaşız. Yıllar sonra tekrar bu projeyle bir araya geldik” diyerek iki entrikacı karakterin diziyi çok etkileyeceğinin sinyallerini vermişti.

Birçok kişinin Yasak Elma’nın 6. sezonda devam edeceğini söylemesine rağmen Şevval Sam, “Altıncı sezon tasarlanıyor ama hiçbir şey belli değil. Biz de bilmiyoruz, sezon sonuna kadar devam ediyoruz” diye konuşmuştu.

Hal böyle olunca fenomen dizinin hayranları başta olmak üzere herkes sezon finalini ve dizinin yeni sezonda hangi oyuncularla devam edeceğini merakla bekliyor.Kaynak