Yasak Elma dizisi yeni sezonunda Eda Ece garanti, diğer oyuncular muallakta!

[ad_1]

Yasak Elma dizisinin altıncı sezonu ile gelecek sezonda da devam edeceğinin ortaya çıkması dizi hayranlarını çok memnun etti. Medyapım’ın sahibi olan Fatih Aksoy da kendi yapımcılık kariyerinin en uzun projesine böylelikle ulaşmış olacak.

Yasak Elma dizisinin 200 bölüm sürmesi Fatih Aksoy için de büyük önem taşıyor. Fox TV’nin reytingleri de iyi giden diziyi gelecek sezona taşıma kararlılığı da çok doğru bir adım… Yasak Elma kendisi ile dalga geçebilen ve milyonlarca izleyiciye ulaşmayı başaran bir yapım oldu… Dizinin altıncı sezonu öncesinde de bazı soru işaretleri belirdi.

Yasak Elma dizisiyle ilgili kulislere yansıyan bilgiler yeni sezonda büyük bir değişim yaşanabileceğine işaret ediyor. Dizinin 4. sezonunda ayrılan Şahika karakterini Nesrin Cavadzade canlandırıyordu. Şahika’nın gidişinin ardından Ender ve Yıldız dizinin sürükleyici karakterleri oldu.

Ender’i canlandıran Şevval Sam, geçen sezon yoğun istek üzerine yeniden yapımda yer almayı kabul etmişti. Ancak Şevval Sam, “Yasak Elma dizisinde yaşlanmak istemiyorum” diye de net bir ifade de bulunmuştu. Ünlü oyuncu şimdiye kadar yaptığı açıklamalarda altıncı sezonu beklediğini belirterek diziye devam edeceğinin mesajını verdi.

Ender ve Yıldız karakterlerinin yeni sezonun da itici gücü olması bekleniyor. Ancak diğer karakterler konusunda böyle bir kesinlik olmadığı da gelen bilgiler arasında. Senaristler Yasak Elma’yı sürekli hikaye değiştirerek ve oyuncu rotasyonu yaparak sürdürüyor. Bu da altıncı sezon öncesinde ekipte önemli isimlerin durumunu muallakta bırakıyor.

Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Melisa Doğu ve Şebnem Dönmez gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı Yasak Elma dizisinin altıncı sezonunun nasıl şekilleneceği şimdiden merak konusu oldu.

Dizinin 13 Haziran pazartesi günü sezon finali yapması ve Ağustos sonunda altıncı sezon için ekibin bir araya gelerek çekimlere başlaması ve Eylül ayı içinde de dizinin yeniden izleyicilerin karşısına çıkması bekleniyor.

3 aylık arada senaristler ve yapım ekibi yeni dönem için yoğun bir ön hazırlık sürecine girmiş olacak.

[ad_2]

Kaynak